Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XilentX kérdése:

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy helyes srác vagyok és jó a stílusom, de eddig ahány lánynál próbálkoztam be, annyi utasított vissza vagy más fiút választott. Mindig mondják, hogy kedves vagyok és aranyos. Lehet csak bíztatásból? 17/F

2016. szept. 6. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj veled, hogy a gépet nyomod, és nem jobbnál jobb bókokat TALÁLSZ KI. Próbálj verseket írni. Legyél romantikus, és humoros.
2016. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van itt is, nagyon sokan szeretnek és nagyon sok embert ismerek, mégsem jött még össze semmi komolyabb lányok terén. Én úgy vagyok vele, hogy majd jön az ha kell neki, felesleges erőlködni. 19
2016. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
amit az egyes írt az fa*zság :D csak légy vicces :d ne nyálas :D a humor a legjobb :D ha egy lány úgy gondol vissza a veled töltött időre, hogy csupa móka és nevetés, akkor valószínűleg veled akar még találkozni és nem azzal, akivel csak úgy beszélget és úgy nagyon nincs hangulata
2016. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Osztom a 3-as véleményét!

Még a külső se számít annyira, hiába mondják a lányok, (addig amíg meg nem kapják sokszor fogalmuk sincs mit akarnak) láttam már szép nőt jabba a huttal....elég ha normálisan adsz magadra és ápolt vagy! Nem kell páwáskodni...akinek ez a stilus fexik, az már nem jut el tudatosan a belső értékekig.

Légy laza, vicces, kiszámíthatatlan. Ezek tetszenek egy nőnek, nem csak felkelted az érdeklödésüket, de meg is tartod!

2016. szept. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha sok minden érdekel, arról tudsz is velük beszélgetni, meg kérdezd őket, érdeklődj. De ne ijedj meg, ha három visszautasít, majd a negyedik nem fog. :) Nem veled van a baj :)
2016. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!