Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány ,akivel kb. 2 éve kavartam. Komoly kapcsolatot szerettem volna vele létesíteni , de ő nem akart engem csak kihasznált,játszadozott velem. A két év során egy szót sem váltottunk, mivel nagyon megbántott a játszadozásaival. Azóta lett neki egy barátja és ha jól hallottam ,akkor babát vár. Szerintem nem komoly a dolog köztük ,mert minden második héten szakítanak. (Az információkat egy nagyon jó barátnőjétől kaptam)

Szeretném ha az enyém lenne! Nem komoly kapcsolatra gondolok ,hanem inkább ilyen futó kalandra.

Szerintetek van rá esélyem,hogy ebből valami jó süljön ki ?



2016. szept. 6. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ember gondolkozz mar egy masik csavonak a gyereket varja!!! Mit akarsz te meg tole? Olyan buta lehet ez a no mint a fold. Keress valakit, akivel erdemes lenne kavarni, mert ez a csaj ha igy kepes volt felcsinaltatni magat ritka idiota. Ja es szerintem reszedrol ez nem csak egy futo kaland lenne, mert ha egyszer megkapnad akkor teljesen a megszallotja lennel, ugyh hagyjad. Addig nem megy az egyejszakas kaland ameddig nem vagy kozombos iranta.

16l

2016. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy olyan nőtöl aki babát vár....akkor nem volt eséjed...most még úgyse lenne...add fel a hülye kis tervedet..
2016. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem lenne esélyem! Nem akarom tönkre tenni az életüket én csak megkívántam. Nincs komoly szándékom vele. Herótom van a komoly kapcsolatoktól. Csak egy pár kalandos dologra gondolok.
2016. szept. 6. 21:34
 4/8 Párnahuzat ***** válasza:
Ez a vonat elment. Mi értelme lenne?
2016. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vágyom a kalandokra és mindenáron megakarom őt kapni . :)
2016. szept. 6. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress mást, nem érted, hogy terhes egy másik pasitól? Azzal, hogy megfekteted csak még jobban elcsesznéd a kapcsolatukat, aztán a csaj nevelhetné egyedül, apa nélkül a babáját. Hagyd őt békén, nem fog egyből lefeküdni veled, csak mert két éve kavartatok. Azt mondod, megbántott téged, akkor maradj távol tőle, és máshol keress kalandot magadnak. Jó semmiképp nem sülne ki a dologból.
2016. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazad van !

Köszönöm :)

2016. szept. 7. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Istenem... ember gondolkozzál már l
2016. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!