Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert ilyen? Elegem van.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen? Elegem van.

Figyelt kérdés

5 honapja vagyunk egyutt a parommal. (17/L 17/F) De mostanaban ugy erzem teljesen megvaltozott. Olyan, mintha hangulatingadozasai lennenek, es ezeket rajtam vezeti le. Egyszer kedves es odaado, elore tervezget, masszor pedig egy taplo paraszt, es beletipor a lelkembe a tudta nelkul. Csak akkor "kerulunk" kozelebb viszonyba, ha kettesben vagyunk, az utcan csak a kezemet fogja meg, de szeretnek neki puszit adni, vagy a buszon, amikor utazunk a vallara tenni a fejem, nem hagyja es eltol magatol. Persze megertem senki masra nem tartozik az hogy mi milten kapcsolatban allunk, de en a szajaban akarok kutatni vagy az utcan dugni..

A baratai elott is teljesen maskepp viselkedik, mintha csak egy haver lennek, total lekezeloen banik velem, oda sem figyel... vagy "viccbol" serto dolgokat mond ram..

Ha valamit nem ertek, akkor leraz azzal hogy "mind1..." vagy hogyha megkerem hogy magyarazza el, akkor "jolvan de akkor kussolj".. szerintem magatol erthetodo, hogyha o beszel akkor en nem pofazok kozbe..

Megis mi a francot csinaljak? En szeretem, de ugy erzem, mintha teljesen ket, kulonbozo ember lenne. Csak akkor az igazi ha kettesben vagyunk, de ha masok elott, vagy facebookon csetben beszelunk, total idegen ember...



2016. szept. 7. 22:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*de en nem a szajaban akarok kutatni vagy az utcan dugni..

Olyan ideges vagyok basszus hogy meg ezt is elrontottam

2016. szept. 7. 22:26
 2/12 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezt a srácot...

Szerintem nagyon nincs megelégedve veled és úgy érzi hogy te nem vagy neki eléggé jó barátnő/ember és ezért utál szégyel és úgy viselkedik veled ahogyan leírtad a barátaid előtt viszont amikor eszebe jut hogy hopp van egy baratnőm mellekkek vaginával es csokolhato szajjal akkor mingyart jo leszel neki meg akkor szeret mert arra jo vagy

DE osszessegeben csak azert van veled mert masik baratnot nem tudna osszeszedni es csak te vagy neki


F/17

2016. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De mindig azt mondja nekem hogy mennyire tokeletes vagyok neki es nalam jobb barátnőt sosem talalna..

Akkor megis csak erre menne ki a jatek hogy mas baratnot tenyleg nem tudna talalni es jo vagyoj egynek?

Szomoru :'''(

2016. szept. 7. 23:01
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert mindig dicsér, de kozben meg ezeket teszi, amit fentebb leirtam. Egyszeruen ez a ketto nem fer ossze, nem is ertem hogy lehetseges
2016. szept. 7. 23:01
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ezt a kettőt a legkissebb probléma nélkül össze lehet játszani

(Tapasztaltam...)

2016. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem akartam, de most kb. 5 percig sirtam.

De miert ilyen??? Miert nem tudja a szemembe mondani? Ha csak jatszik velem, en pedig mindenem neki adom, ugy banok vele, mintha a legtorekenyebb targy lenne a világon, ami egy aprócska hirtelen mozdulattol osszetorik..

2016. szept. 7. 23:23
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Mondd el neki, hogy ne bánjon így veled, mert ez fáj neked. Ezt akkor mondd, amikor ketten vagytok, mert ez így nem jó. Ennél a viselkedésnél mindenki jobbat érdemel. Vagy változtat, vagy egyedül marad.
2016. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 SenkiAlfonz2 ***** válasza:
100%

ha öt hónapig ezt csinálta veled ad a tutára! ahogy az előtem lévő mondta


de ha csak mostanában nem tudom lehet változik (akár hormonálisan) de ezt így ne tűrd ez nem lehet jó kapcsolat ha te neked enyire szenvedés az egész ha nem akarod elveszteni tálald emészthetően a dolgot de ne hagyd a füled mellet elmeni...

2016. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 SenkiAlfonz2 ***** válasza:
76%
a "ha"-tól új mondat csak elfelejtetem úgy irni :) bocs.
2016. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy a lány nem akarja elveszíteni őt??? Miii? Ugye viccelsz b*kker.... Egy ilyen p**sfej összetehetné a két kezét, hogy egyáltalán bármilyen csaj szóba állt vele. Nemhogy még utána kaparjon a csaj.... röhej b**zki komolyan... Egy ilyen p**csnek inkább hatalmas f**z járna a kis popikájába. Nem lány....
2016. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!