Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a barátomból, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a barátomból, mit csináljak ebben a helyzetben? És egyáltalán miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk, ő dolgozik, én tanulok. Épp vizsgaidőszakom van és sok a tanulnivalóm. Dél óta tanulok egyfolytában, közben a barátom meg "rám jár" mert ő sorozatot néz és átjön mindenféle hülyeséggel hogy jaj ez meg az történt, de azt se tudom mit nézett, meg közben szőlőcukrot eszek abból is kért, aztán úgy vette ki a zacskóból, hogy véletlenül megnyomott valami gombot (nem figyeltem) és bezárta az anyagot ami meg volt nyitva a számítógépen.

Aztán most megint bejött, hogy csinál kaját, megyek-e én is főzni. Mondtam, hogy nem mert tanulok. Erre beszól, hogy "nem is tanulsz, csak ott ülsz", na erre olyan ideges lettem, hogy majdnem felpofoztam, aztán még neki állt feljebb, meg hogy akkor csak magának csinál kaját...


2016. jún. 12. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem s elegem lenne....

Nehezem viseli, hogy tanulsz.

2016. jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, hogy mennyi ideig tart a vizsgaidőszak, és milyen segítséget szeretnél tőle erre az időre.


Régen volt utoljára vizsgázó párom, ő munka mellett csinálta, leültünk, elmondta, hogy örülne, ha pl 3 hétig én gondoskodnék a kajáról, és esténként 3-4 órán át magára hagynám, hogy tudjon tanulni. Nem voltak nagy kérések

2016. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már számtalanszor beszéltem vele erről és megígérte, hogy megérti és hagy tanulni, de csak nem bírja ki. Tegnap is idejött, nézett rám, aztán mondja, hogy ő kimos pár ruhát (már önmagában "örültem" ennek, mert nem tudja normálisan kiválogatni a ruhákat), utána bejön, hogy menni öblítő kell, kiment, aztán visszajött hogy mennyi mosószer kell, és akkor idejött és elkezdte az orrom előtt kiönteni, hogy "szólj ha elég".......
2016. jún. 12. 16:05
 4/15 anonim ***** válasza:

Elég baj, hogy ilyen. Az még hogy nem támogat az egy dolog, na de ő kifejezetten hátráltat a tanulásban. Arra nem gondoltál hogy össze kéne ülnöd más tanulókkal?


Amúgy én a helyedben fognám magam és ha van rá lehetőség, visszamennék a szüleimhez, amíg tanulnom kell a vizsgákra. Ez egyrészt neked is jobb, másrészt egyértelmű jelzés felé, hogy elviselhetetlen amit csinált.


Ne értsd félre, nem azt mondom, hogy szakíts. Csak azért ilyen vizsgás stressz alatt, még kb fokozza a gondokat. És ezeket pasiként mondom. Nekem is volt több hasonló helyzetem és baromira nem esett jól.

2016. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja de amikor meg épp nem tanulok, mert pl ránézek a facebookra, akkor meg azt kérdezgeti, hogy "nem tanulsz? így hogy akarsz vizsgázni??"
2016. jún. 12. 16:07
 6/15 anonim ***** válasza:

igazából milyen tanácsra vágysz? a párod elég önző, ezt szerintem te is tudod, nem nagyon érdekli semmi, és gyerekes is ezzel a viselkedéssel.


itt viszont nem sokat fognak mondani neked azon kívül, amit Te is tudsz, leszámítva, hogy itt puffogva levezeted egy kicsi a feszkót, ami a problémát nem oldja meg...

2016. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok összeülni másokkal, mert bejárós vagyok (másik városba járok) és ilyenkor mindenki az ország más-más pontján van.

Gondoltam már arra is hogy hazaköltözök amíg tart a vizsgaidőszak, de a családom is ilyen "olaszos", csak akkor van nyugalom amikor alszanak...

2016. jún. 12. 16:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Be lehet zárni a szobaajtót?
2016. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Valami tanács reményében írtam, hogy mit mondjak neki vagy mit csináljak, amivel nyomatékosítani tudom, hogy fejezze be ezt amit csinál.
2016. jún. 12. 16:12
 10/15 anonim ***** válasza:
a jó tanács a #2-es volt, de a jelek szerint ezen már túlvagy, nem is egyszer. Innentől azon kívül, hogy önző sokat nem lehet mondani :/
2016. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!