Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen velünk?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nem rég lettünk 9 hónaposak, utóbbi időben egyre kevesebbet akar szexelni, nem akadok ki rajta, megértem oké, viszont szóvá tettem tegnap este, és mondja hogy nem tudja miért van, arra jutottunk, hogy nincs minden rendben köztünk, ezért leültünk beszélgetni..

Mondta, hogy szeret , de bizonytalan, és lehet kellene neki kis szünet, amíg nem találkozunk, mert családjával is szeretne lenni, és a suli mellett lehet sok neki egy kapcsolat. Végig sírva beszélt kb, szóval tuti nem hazudott, erről..Arra jutottunk, hogy kevesebbet találkozunk így tud lenni a családdal is, viszont, múlthéten nem is találkoztunk, pénteken du+ este nalam aludt, aztan szombaton moziba elmentünk családjával(ez kb 2,5óra), utána hazament hogy velük lehessen.. Erre a hétre direkt kikértem a szombatot munkából, hogy együtt lehessünk, erre mondja h a bátyjával megy vásárolni, szóval estefele talizzunk inkább csak..

Szerintetek túl nagy elvárás tőlem, hogy a pénteket és a szombat délelőtt+délutánt legalább együtt töltsük?



2016. szept. 8. 19:38
 1/8 A kérdező kommentje:
21/f és 17/l... A szex témát nem tudtuk hova rakni, mondta, hogy lehet az a baj, hogy nem hagyok neki időt, hogy hiányozzak neki, és zavarja hogy én jobban akarom mint ő és így elmegy a kedve tőle, a "nyomulástól"
2016. szept. 8. 19:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia én is lány vagyok picit idössebb mint a barátnőd,de ha én egyszer igazán szeretek valakit akkor nem viselkedek igy ez az én véleményem.
2016. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy szakítsunk, de ő ellenezte, hogy nem akar, de ez szerintem sem oké, hogy inkább a családjával lenne vagy otthon amikor együtt is lehetnénk, főleg ha alig találkozunk..

Tartsunk szünetet vagy szakítás lenne a legjobb? Ha így maradunk szerintem ez csak rosszabb lesz...

2016. szept. 8. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Hahó!!! Míg a párkapcsolathoz 2 ember kell, a szakításhoz 1...Mi az, hogy "ellenzi". Egy pokrócként viselkedik, és még le is fog, mint potenciált másoknak, akik jobban értékelnének.
2016. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy felhoztam, mondta hogy nem akarja, ha vége lenne, és nyílván nekem sem ez a célom:)
2016. szept. 8. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd én egy részről meg tudom érteni a barátnőd. Nekem most nincs senkim ,de személyszerint nem lenne időm a pébtek estét meg az egész szombatot vele tölteni. Ott van a család meg gondolom a barátai és teljes mértékben meg tudom érteni ,hogy őket sem akarja elhanyagolni. Engem a volt legjobb barátnőm gyakorlatilag a pasija miatt dobott. 5 évig voltunk barátok aztán a néhány hónapos kapcsolat miatt hagyta odaveszni. Pedig osztálytársak voltunk , egy utcára laktak/laknak és csak a kifogások jöttek h miért nem csinálunk valamit együtt. Megértem ha a barátnőd nem akar eljutni idáig. Bár azt mondod hogy keveset találkoztok. Az is lehet ,hogy van valami családi dolog a háttérben.
2016. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te hol éltél eddig, hogy a legsablonosabb tömegszöveget nem ismered fel?
2016. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó mire gondolsz?
2016. szept. 14. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!