Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha egy ideig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy ideig minden nap beszéltem egy fiúval, aztán egy idő után már egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársamról van szó. (Igen, lehet hogy osztálytárssal nem kellett volna, de utólag már mindegy)

Kb. másfél éve elkezdünk tök véletlen egy ugyanolyan játékkal játszani. Ez miatt minden nap beszélgettünk, skypeoltunk, és a suliban is tök kedves volt. Majd bevallottuk, hogy tetszünk egymásnak, így két "randin" is voltunk...persze mindezt csak négyszemközt, egyébként nem túl sokat beszéltünk, mert a haverjainkkal lógtunk.

Aztán egy nap, valahogy "kifogytunk" a témákból...mindig csak én kezdeményeztem vele beszélgetést, és egyszer úgy döntöttem, nem én írok rá, megvárom míg ő ír...azóta sem beszéltünk. És a suliban már nem is kedves velem, úgy mint akkor,mikor beszéltünk...ennek már lassan fél éve...de én úgy érzem, hogy még szeretem, de szerintem ő már nem.

Mit tegyek? 15L



2016. szept. 8. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
12 éves vagyok és nem tudom hogy bízol e bennem de szerintem menj oda hozzá és beszéld meg vele azért mert nem beszéltetek lehet hogy szeret csakbtitkolja vagy valami miatt zavarban van sok sikert :-)
2016. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem keres inkább hagyjd

14/F

2016. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!