Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Abban szeretnék tanácsot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban szeretnék tanácsot kérni hogy a baratomal 8 honapja vagyunk egyutt és most volt a 4-dik szakitás és hogyan szerezhetnem vissza?

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap alatt 4 szakítás?

Én nem a visszaszerzésen gondolkoznék, hanem azon, hogy tényleg erre van-e szükséged?

És ha visszaszerzed, mi fog változni? Ami már négyszer nem működött, az vajon miért működne ötödjére?

2016. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van nekem is egy ilyen ismerősöm. Volt eljegyzés is(pár hónap után), meg facebookon mindenkivel próbálják elhitetni, hogy ők mennyire szeretik egymást, meg hogy milyen kiegyensúlyozott kapcsolatuk van.. Aztán közben a csajszi csalja a sráct(nem tudom biztosra, mert csak a srácot ismerem), aki nem tud róla, a srác meg nagyon durván féltékeny. Szét is mentek emiatt, de újra összejöttek, meg sok balhé van közöttük. Arra hivatkoznak, hogy ami elromlott nem kidobni kell, hanem megjavítani. Na de akkor én itt teszem fel a kérdést, hogy ami több ideig romlott, mint jó, és állandóan elromlik, azzal miért akarunk szenvedni? Egy párkapcsolatban nem az első 2-3 évben kell hogy ez legyen, hogy elromlik a dolog, és meg kell javítani, hanem mondjuk a 10-15. évben, ha valamiben nagy az eltérés, akkor azt meg kell oldani. Egy ilyen friss kapcsolatban csak szimplán nem illetek össze, kár erőltetni.. Ne legyetek ennyire naivak, és keressetek egy normális párt magatoknak.
2016. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mert most csak szunet van koztunk.és gondolom visszafog jonni mert már 3 szor visszajott
2016. szept. 10. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna 3-szor visszamennie ha el se ment volna egyetértek a másodikkal hagyjátok egymást de ha nem azt csinálod amit javasolnak akkor ne tedd fel a kérdést ha így is úgy is a saját fejed után mész itt adunk tanácsokat de ha ezt csak leírod és nem hallgatsz senkire akkor le van szarva hogy te hányszor jöttél már vele össze

Ui:8 hónap alatt 4 szakítással nem vagytok együtt 8 hónapja

2016. szept. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a ruhai is nálam vannak azért nem jon el ,az valami jel ?
2016. szept. 10. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!