Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom úgy érzem feladta a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom úgy érzem feladta a kapcsolatunkat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve vagyunk együtt. Már az elején is nagy probléma volt részéről a féltékenykedés. Azt monda nem attól fél, hogy megcsalom, hanem hogy hazudok neki. Én ki tudnék tartani mellette ha látnám rajta hogy akar engem. Tegnap elmondott nekem egy regényt hogy sosem gondolta volna, hogy egyszer lesz egy ilyen szép barátnője, és hogy tökéletes vagyok neki.

Attól tartok kicsi az önbecsülése. Attól tart, hogy nem tudja nekem megadni amire szükségem van. Pedig ez nem igaz. Azzal ha szeret, érezteti ezt és velem van, akkor az már nekem nagyon sok. Nagyon szeretem. Ti mit tennétek ha a helyemben?

Bocsi ha hosszú lett!



2016. szept. 10. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A dolog sokkal egyszerűbb mint gondolod. Csak mond el neki ezt, amit itt leírtál. A legtöbb párkapcsolat a kommunikáció hiánya miatt végződik szakítással.
2016. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy éve ezt hajkurászom neki. De kezd úgy tűnni, hogy már csak én akarom ezt az egészet jobbá tenni.
2016. szept. 10. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!