Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mindenki ellenzi a kapcsolatun...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki ellenzi a kapcsolatunkat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és meleg. 2 héttel ezelőtt összejöttem a barátommal, és még a családomon belül is megjegyzéseket tesznek ránk, akár még a hátunk mögött is. Sőt volt amikor sétáltunk, egymás kezét fogtuk és folyamatos beszólások értek minket. Pedig alapjáraton nem feltűnősködünk.
2015. júl. 23. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
1 nyilvánosan kezet fogtok és 2 ugyanazon nemű emberről van szó az Magyarországon feltűnősködés. Amíg lesznek emberek, akik nem szeretik, nem tolerálják a melegewket, ti igenis kapni fogtok hideget-meleget.
2015. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos mindig vannak ilyen emberek és a család is nehezen fogadja el ha fia/lánya "más" de szerintem ezt haggyátok figyelmen kívül, hiszen ti elfgogadjátok és szeretitek egymást, más ne számítson :) ;) 16L
2015. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Ez van ti buz!k, legalább vannak hozzámhasonló normális emberek akik nem hagyják szó nélkül az ilyen fajtalan állatokat, remélem kapni fogjátok még a pofonokat. Otthon kúrjátok egymást ne az utcán.
2015. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 ha nem tetszik ne válaszolj a kérdésre, plusz senki nem tehet arról milyen nemhez vonzódik, hogy hogyan született, ugyanolyan szerelem mint a hetero szerelem, ennyi... békén lehet őket hagyni!!
2015. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
a homoszexualitás elvileg genetikai betegség , a betegséget ki kell irtani mielőtt tovább terjed
2015. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elvileg, nem pedig gyakorlatilag és egyébként is mindig van kivétel.. attól még erről senki nem tehet és nem ítélhetik el ez miatt az emberek, had tegye azt ami neki boldogságot szerez...
2015. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálják ott ahol nem látom , engem zavar , undoritó stb.
2015. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem is a szemed előtt fogják csinálni.. az meg hogy kézen fogva mennek, az egy dolog, minden pár úgy mászkál, melegek ezrei is... nem tetszik, akkor nem kell oda nézni... mindenki alkalmazkodik mindenkihez...
2015. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rengetegen vannak a melegek/leszbikusok ellen, de nem értem teljesen, hogy miért. Van jó pár meleg ismerősöm és ha velük megyek valahova, akkor természetesen megbámulják őket, de istenem! Nem is ismerik őket! Sokan mondják, "ne ítélj a borítóról", ezt a "másoknál" is meglehetne tenni? Például: tegnap láttam két lányt kézen fogva sétálni egy plázában. Nem az jött le róluk, hogy "mégis mit képzelnek magukról" és "milyen példát mutatnak a kisgyerekeknek", nem, hanem, hogy látszik az öröm az arcukon. De igen, azt is bevallom, vannak nagyon durva esetek, amiket én sem tolerálok.

Na, akkor a kérdésre a válasz. Próbáld megbeszélni anyukádékkal. Valaki előttem mondta, hogy ez egy genetikai rendellenesség és ez igaz. De ez is olyan, mint az, ha van egy ikerpár a családban, akkor te is hordozod tovább ezeket a géneket. Nos, ugyanez van a melegekkel is. Szerintem kérdezd meg a szüleidtől, hogy kinek volt más nemi identitása a családban meg ülj le velük beszélgetni. Szerintem fontos lenne ha mindkettőtöknek ellenzik (vagy neki nem) leülni a családoknak és együtt megbeszélni ezt valahogy.

Lehet páran azt gondolták, hogy meleg/leszbi/biszex vagyok, hogy ennyire védem őket, de nem. 14/l

2015. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 AnonymusKing100 válasza:
Elég cinkes a szitud...
2015. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!