Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8honapja vagyunk együtt, bár sokat vitazunk, sok lány barátja van. Egyszer szakított velem mert azt hitte, mást szeret, végül kibekultem vele. A nyáron semmi baj nem volt. Viszont amint a kolira kerültünk, joba lett egy elsőssel(mi harmadikosok vagyunk) és haza kellett jönnöm és aznap este berúgott és megcsókolta. Persze kicsaptam a hiszti és sírtam, ő is, ígérte hogy megváltozik de nagyon bánt.. megbocsássak neki? 18L

2016. szept. 10. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Engedd el...
2016. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt kel eldönteni h ő ment oda v a csaj mászott rá, mer szokszor a csajok kavarják a szart, még a filmekben is xD
2016. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindketten reszegek voltak..

#1 engedjem el? Azaz a srácot?

2016. szept. 10. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyire agyatlan vagy, akkor nyugodtan maradj vele és hagyjad hogy élvezkedjen rajtad :)

Egyszer szakítani akart mert úgy gondolta hogy valaki mást szeret? Csak nem elutasította a másik illető a végén? :D És akkor jó a szamár is alapon visszakerült hozzád? :/ Mindegy is ha nem így volt, a lényegen nem változtat. Aztán most meg meg is csókolt egy másik csajt. Részegen jön ki az amit az ember nagyon szeretne :) Van aki azt mondja hogy barátnőm van hagyjál és van olyan, akiből kijön, hogy mást akar :D


Másrészt meg már nincs meg a bizalom, bizalom nélkül meg nincs kapcsolat. Az elejére térve hogy sok a lány barátja, fiú-lány között nincs barátság :P


Ezt külső szemlélőként írom le, lehet nincs igazam, de te ismered. Ez csak alap általánosságra vonatkozik.

2016. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akartam hosszan leírni, de annyit jelent, hogy szerintem a kapcsolat elég komolytalan. Lehet én vagyok rosszul szocializálva de ha van barátnőm akkor a berúgok és lesmárolok egy másik csajt sztori nálam nem játszik.
2016. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 értem, köszönöm
2016. szept. 10. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben (tudom hogy nehéz) de ne a szívedet kövesd hanem az agyadat... Általában az a jobb döntés :/
2016. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!