Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti mi alapján választo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mi alapján választotok?

Figyelt kérdés
Úgyértem amikor valamlyeik fiúra azt mondod,hogy: Na igen,ő kell nekem! Milyen tulajdoságait tartjátok vonzónak ami miatt ő kell nektek?
2016. szept. 11. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Van 3 réteg valamelyik a külsőt valamelyik az anyagi állapotot és a normálisak úgy az egész fiut (belső külső )
2016. szept. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
intelligencia, humor, jo kulso
2016. szept. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Penz
2016. szept. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem az arc kelti fel a figyelmemet, az alkat egy bizonyos mértékig nem is foglalkoztat. Ami fent tartja az érdeklődésem, az pedig a kisugárzása, és az első pár mondata. Igaz, pár mondatra nem szabad építkezni, viszont remek buktató tud lenni.
2016. szept. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most gyorsan végiggondolva mindig úgy volt, hogy az adott fiú beszélt és látszott rajta, hogy intelligens, értelmes, akkor mondtam, hogy: "Ő kell nekem!" :D
2016. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyen intelligens, kommunaktív, legyen egy kellően komoly oldala, hogy mindenről tudjunk beszélgetni, de emellett pozitív dolog az, hogyha van egy humoros oldala, hisz vidámságot tud hozni az életembe. Természetesen legyen hűséges, őszinte, megértő és kedves, mivel ha olyan pillanataim vannak igen csak bújós vagyok, ezt viselje el, szóval a romantikus jelző se hiányozzon belőle. Külsőre pedig legyen ápolt, tudjon az alkatához öltözni.
2016. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!