Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi véleményetek ezekről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi véleményetek ezekről a pasikról? Ti mi alapján választotok nőt?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm fél éve szabad lett egy hosszabb kapcsolat után és rányomult egy csaj, aki már családot szeretne..

A pasi hagyta magát, de állandóan panaszkodik, hogy nincs kémia köztük és el akarja hagyni majd holnap megmondja a csajnak...de végülis jól főz, meg reggel lerendezi ahogy ébred..azóta is tart a kapcsolat..


A másik pasi meg azt mondta, hogy csak addig lesz a csajával amíg a hitelét ki nem fizeti..

Harmadik pasi egyenesen a barátnőjével fizetteti az albiját..

Meg még sorolhatnám, annyi ilyet ismerek..

Végülis legyen szex, kaja..


2016. febr. 22. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az én esetemben mindegy hogy mi alapján választok nőt, mivel engem egyik sem választott még soha.


Amit leírtál szánalmas, de aki hagyja ezt, az meg is érdemli.

2016. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy első mondja,aki hagyja ezt,az így járt.Kettőn áll a vásár.
2016. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vastag a bőr az hótziher:D
2016. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor jobb az egyedüllét mint ilyen kapcsolatok?

Mert a nők szerintem azért alkusznak meg, mert úgy érzik jobb mint a semmi..

2016. febr. 22. 23:34
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem sose volt még kapcsolatom, ahogy leírtam, de egy ilyen élősködő tetvet nem tűrnék el az is biztos.
2016. febr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es azaz a Kérdező.


Nos 2 lehetőség van:

-vagy észreveszik a nők végre a valóban normális férfit is,aki lehet nem a legjóképűbb,izmos,bunkó, de legalább őszinte,kedves,törődő velük.

-vagy ez lesz,és akkor igen bele lehet törődni is...

2016. febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tény, hogy ez a 3 pasi akiket leírtam elég jóképűek, sportosak..úgyhogy jól ráéreztél így látatlanul.. de igénytelenek..
2016. febr. 22. 23:56
 8/11 anonim ***** válasza:
De szép dolog a szerelem...
2016. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Fordított eset gyakrabban fordul elő, ma például beszélgettem egy régi csaj ismerősömmel, azt mondja jó lenne, ha valami gazdag f. szival össze tudna jönni legalább felújítattná a kecóját vele egy pár millióból :D

Ami meg alapvetően gyakoribb, ha a nő eltartatja magát a pénzes ürgővel

erről ennyit.

2016. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező,sajnos tényleg sokan félnek a szingliségtől,de én ezt sosem értettem.Lehet randizni,pasizni és te irányítod az életed.Persze idővel,ha elkezd hiányozni egy kapcsolat,akkor kialakítasz egyet.Ennyi :)Csak a gyenge nők alkusznak meg,akik nem képesek egyedül megállni a lábukon.

20N

2016. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!