Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha elmegyek bulizni a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek bulizni a barátnőm nem bízik bennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, ő az első barátnőm. Minden "rosszba" én vittem bele(piálás, bulizás, szex stb.). Mostanában minden hétvégén elmegyek bulizni a haverokkal meg pár lánnyal, akiket a barátnőm is ismer. De minden alkalommal elkezd hisztériázni, hogy megcsalom, hogy nem szeretem, meg hogy neki nincsenek barátai akivel elmehet szórakozni. Jó, tényleg nincsenek baráti, de itt vagyok én.. Minden hétvégén vagy diszkóban vagy házibuliban vagyok, de ha nincs semmi akkor a kocsmában ülök. Édesanyám meghalt egy pár hónapja és talán így próbálom feldolgozni. Mindig mondom neki, hogy majd este leszek, majd beszélünk, de mindig elhívnak valahova.. És hát nem hagyhatom ki a bulikat.. Általában SMS-t szoktam neki küldeni, hogy elmentem valahova.. Na jó.. Néha elfelejtem.. Miért hisztizik állandóan?

17/F és 16/L


2016. szept. 11. 10:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy koleszos vagyok, és csak hétvégén találkozunk egy kicsit
2016. szept. 11. 10:42
 2/9 Egyenes út ***** válasza:
74%
Te egy igazi köcsög vagy akkor.Ha csak hétvégén birtok találkozni,akkor legalább ne mással legyél,hanem a "barátnőddel"!!
2016. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Azért hisztizik ,mert szeret.


És szerintem mutasd meg neki ezt a kérdést. (De ha valami baj lesz ,nem vállalok felelősséget!)

2016. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kilehet hagyni a bulizást azért hogy a barátnőddel legyél.
2016. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan egyszerű az egész:nem mész el bulizni,és nincs semmi gond!(:
2016. szept. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha ő mondja, hogy elmehetek nyugodtan, akkor mit kell hisztizni??
2016. szept. 11. 11:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert azt reméli hogy nem mész el bulizni és vele leszel... Sok inteligencia nem kell ennek kitalálásához.
2016. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De egy pö.cs vagy.A bulizást nem hagyhatod ki de azt,hogy a barátnőddel legyél igen? Szánalmas vagy:) Ha ismerném a barátnődet beszélnék vele,hogx jobban jár ha ott hagy téged a piálással meg a haverokkal eggyütt és keres egy olyat aki tényleg törődik vele..
2016. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Orultseg123 ***** válasza:

Ha az en baratom ilyen lenne... Dehat ilyen VELEM nem fordulhat elo mivel en meg a kapcsolat elejen elmondanam mik a "szabalyok" nalam. Nyilvan ez nalatok kimaradt. Ha anyud meghalt, szerintem most inkabb szeretetre es torodesre lenne szukseged! Es ezt a bulizas nem adja meg neked, csak a szeretteid! Es ha szereted a baratnodet, (de szerintem nem szereted!! Mert akkor nem igy viselkednel!) akkor legyel vele amennyit csak tudsz. Nem hinnem hogy fel ev alatt meg lehet unni valakit.

(Nyilvan meg lehet, de ti meg fiatalok vagytok, tinik. Es ilyenkor dul a szerelem. Mar akinel dul😂)

15L

2016. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!