Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért baj az, ha hébe hóba...

Miért baj az, ha hébe hóba elmegyek bulizni?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

Unokatesómék meg a kereszt szüleim miért ilyen köcsögök?

Amikor akárhova megyünk bulizni és ők tudomást szereznek róla elmondják a nagyszüleinknek akiknek az baj,ha mi bulizni megyünk,de ha unokatesómék mennek akárhova,mi nem áruljuk be őket,de a nagyszüleink tudják,hogy ők járnak bulizni az nem baj?16 éves vagyok,unokatesómék 17,18 évesek.Mi jóval többet járunk le mint unokatesómék.Mi szinte minden nap lemegyünk hozzájuk,unokatesómék meg 1 hónapba talán egyszer.Keresztapám talán a 7 napból talán 2-4 szer lemegy.Meg unokatesómék a hét napból kb 2 szer részegek.Nagyszüleink tudják.De most kiderült,hogy tegnap voltam bulizni és egyből az volt,hogy kijózanodtam-e? Pedig egy szóval nem mondtam,hogy ittam.Csak mert számukra a bulizás=pia,részegség stb?

Meg most is a nagyszüleim haragszanak rám,mert bulizni voltam.



#ital #baj #buli #nagyszülő #unokatesóim #keresztapám
2016. ápr. 16. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
Ha azt mondod nem ittál azt én egyszerűen nem hiszem el.
2016. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Koncertről van szó meg utána bográcsozásról.
2016. ápr. 16. 18:48
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne törődj az egésszel! Hagyd rájuk és ne hagyd, hogy elrontsák a kedved. Ha a szüleid elengednek bulizni, akkor menj és érezd jól magad! Ha a rokonokat ez zavarja, az az ő problémájuk! Te ne tedd a tieddé!
2016. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok a nagyszüleimmel rosszba lenni.Meg még erről csak telefonon beszélgettünk.Holnap fogok lemenni hozzájuk megbeszélni.Meg egyböl azt kell feltételezni, hogy ittam alkoholt.Megha döntenem kéne, hogy a navyszüleim vagy a barátok akkor a nagyszüleimet választanám.
2016. ápr. 16. 19:35
 5/17 anonim ***** válasza:

Akkor legközelebb ne menj elhozzájuk ha van valami családi összejövetel(pl. bogrács), mert " Nem mehetsz bulizni!" xD


Ez azért túlzás, pláne egy koncertes bográcsozásnál. Mikor újévkor, névnapon megisztok egy pohár pezsgőt akkor is rátok szólnak? Vagy ők nem szoktak meginni egy pohár bort, vagy pálinkát... akármit?

2016. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Összejövetelekkor nem szólnak,csak akkor szólnak ha barátokkal vagyok.
2016. ápr. 16. 21:24
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni a véleményükkel.
2016. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én sem komolyan gondoltam, csak ironikusan írtam. :)

De akkor is furcsa, h 16 évesen miért nem mehetél el néha néha szórakozni, főleg, h eddig még nem mentél négykézláb haza.

Kérdezd meg, h mi ellenvetésük van egy bogrcsozás/koncert ellen.

2016. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Lehet féltenek,hogy olyan leszek,mint unokatesómék.Ők van amikor elmennek más városba szórakozni.Azért a nagyszüleim őket nem szólják le, de, ha havonta egyszer elmegyek itt helyben szórakozni az már eget rengető probléma.
2016. ápr. 17. 07:52
 10/17 anonim ***** válasza:
engem sose érdekelt más véleménye, lényeg, hogy én jól érezzem magam.. a fiatal kor úgyse olyan hosszú, munka mellett már nemlesz kedve senkinek se annyit bulizni
2016. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!