Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a koleganőmmel? Fél?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tonyó89 kérdése:

Mi lehet a koleganőmmel? Fél? Nem tudja mit akar?! Eddig amikor hívtam valahová nem jött. Ő hívott egyszer bulizni nem mentem, második hívására, most már csak azért is elmegyek. Siker! Hittem én, de vagy meg ijedt vagy nem tudom.

Figyelt kérdés
Hogy jobban átlássátok a történetet!! Én 26 vagyok ő 23, mindketten kb fél éve szakítottunk. Én egy 3éves ő egy 6éves kapcsolatból. Akkor még nem ismertük egymást. Egyszer egy céges összejövetelen odajött hozzám, hogy "tessék egy szelet torta én már kaptam". Sokan tanácsolták, hogy beszélgessek vele, illik hozzám stb stb. Beszélgettünk melóról, családunkról, a múltunkról egyre több mindenről. És egyre több közöst találtam bennünk és egyre jobban megtetszett. Elhívtam több, helyre is mozi, meki, séta. De a válaszok általában az volt "majd, lehet, nem biztos" de nemet sose mondott. Meg , hogy sok a dolga nem ér rá. És egyszer csak váratlan pillanat, üzenetet kaptam "Buli??" beszéltem is vele de mivel én más munkakörben vagyok nem tudtam akkor bulizni menni.... De mondtam neki, hogy másnap vacsizhatunk egyet "ez nem úgy müködik" pihentetve a dolgot vártam, nem hoztam fel a témát. És egyszer sikerült egy vasérnapra közös programot találni, de előtte lévő szombaton megint kaptam egy üzenetet "egy jó buli??" Akkor egyből ugrottam, hátha. Táncoltunk láttam a szemében, hogy valami van Csók!! azután egész este egymással voltunk elfoglalva tánc fogta a kezem kísérjem ide oda amoda és csók csókot követett. Mi előtt reggel elváltunk megbeszéltük mivel megvolt ugye beszélve aznapra a közös program, hogy este megbeszéljük a történteket és a folytatást. De folytatás nem lett se tali.... És azóta néha nem is válaszol felhoztam talit akkor megint csak a kifogások... Rákérdeztem hogy valamit én rontottam el vagy megbántottam?? "Nem nincs semmi baj, ari vagy kedves meg kémia is van köztünk, de nekem a gondjaim mellé nem kell még valaki is az életembe, nekem kell hogy egyedül legyek és éljem az életét" Szerintetek csak fellángolás volt ?? vagy fél vagy mi lehet, mert engem már teljesen összezavart.

2016. márc. 17. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neki a gondjai mellé kell, hogy egyedül legyen.. Jól érezte magát veled nyilván a buliba csak aztán másnap,mikor program lett volna és belegondolt, hogy milyen kötelességekkel jár egy kapcsolat, rájött, hogy erre még nincs készen.
2016. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Hogy tömören összefoglaljam, manipuláció, a másik fél semmibe vétele és az őszinteség teljes hiánya.

Azt csinál amihez éppen kedve van, ha éppen hapsira vágyik és Te vagy kéznél, akkor Te leszel, ha nem érsz rá, akkor a sorban utánad következő.

Ez nem félelem kérdése, ez hozzáállás kérdése. Ha normális társas kapcsolatra vágysz akkor messziről elkerülöd és nem keresel logikát a cselekedeteiben.

38F

2016. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet akkor keres ha összeveszik a baratjaval
2016. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor rákérdeztem hogy mi a baj meg hogy szívesen segítenék neki, akkor annyit mondott "vannak olyan problémák amiket egyedül kell megoldania és, hogy nem szeretne róla beszélni"
2016. márc. 17. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, nem akarlak elkeseríteni, de én nagyon sokszor csináltam már ilyet. :( Ez akkor van, amikor magányosnak érzem magam. Ilyenkor kifejezetten jól esik, hogy valaki törődik velem, ugyanakkor, ha kicsit mélyebben elgondolkodnék rajta, meg tudnám mondani, hogy ez csak pillanatnyi fellángolás. Ezzel nem a másik felet akarom bántani, hanem magamat próbálom ideig-óráig boldoggá tenni. Persze ez csak az én esetem, lehet, hogy a te munkatársnőd más. Remélem azért tudtam segíteni. L/25
2016. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont ahogy az "5" mondja........

Úgy cselekszik ahogy éppen a kedve tartja és nem érdekli, hogy a másik ember fehér vagy fekete, lényeg hogy elérje a célját.

Nem feltétlen akar rosszat, de nincs tisztában azzal, hogy a másik ember érzelmeit kihasználja, manipulálja. szociopata jellemvonásokat mutatnak.

38F

2016. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát eddig ugyan úgy kapuzárás van, hirtelen fellángolás volt vagy most kapuzárás... Az a baj hogy én se sokkal vagyok különb mert én is tartom a kapcsolatot ugyan úgy az exemmel mert nem tudok egyedül lenni, egyszerűen nem bírok. De ha egyszer a kérdésekre fényderűl megosztom a megfejtést.
2016. márc. 21. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!