Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek van fiú barátotok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van fiú barátotok a pasitokon kívül?

Figyelt kérdés
Na tehat az van, hogy nekem van egy pasim akit nagyon nagyon szeretek viszont meg csak 4 honapja jarunk. Es van egy haverom akit mar eleg regota ismerek regebb ota mint a baratom. Az a problemam hogy a baratom nagyon feltekeny a haveromra. De nem ertem hogy mire fel. Miota jarunk minden nap megkerdezi h mi volt a suliban a fiu osztajtarsaimmal. Mindig megkerdezi h ki a legjobb fiu osztajtarsam es akkor azt mar nyomon koveti. Amikor lejon hozzam mindig egybol a telefonomat kezdi el nezegetni. Foleg a messengert. Es a haveromra a legfeltekenyebb. Eddig nagyon nagyon joba voltunk a haverommal es miota egyutt vagyunk a baratommal max 3szor talalkoztunk es nem is csinalunk semmit csak hulyulunk persze nem kettesben vagyunk hanem tobb lany haverommal is. Csak akkor szoktam megolelni mikor koszonunk egymasnak mert az en barati koromben ez a szokas. Tenyleg nagyon szeretem a baratomat de o mar tenyleg mindenre feltekeny.. Mit tegyek? Hogyan magyarazzam el neki hogy nekem csak o kell es mas senki es eszembe se jut h megcsaljam ot??? Segitseg!!

2016. szept. 11. 13:59
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem mondd el neki őszintén, hogy mit érzel. Mondd el, hogy mennyi kellemetlenséget okoz ez neked, és add a tudtára, hogy valóban csak őt szereted. Ezt le kell ülni, éss megbeszélni. Én is nagyon féltékeny tudok lenni a barátomra és a lány osztálytársaira, de megbeszéltük a dolgokat. Perzse mindig ott lesz mindenkiben a félsz, de ne aggódj, mindent meg lehet oldani, csak mertj bízni benne annyira, hogy őszintén beszámolsz neki az érzéseidről, problémáidról. Harjáá:)
2016. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Az én barátom is féltékeny volt a legjobb fiú baratomra, elmagyaraztam neki, hogy már nagyom régóta ismerjük egymast, megbizok benne, ha nem tetszik, mehet melegebb eghajlatra:D Természetesen nem igy szo szerint. Aztán megértette, hogy csak barát, bízunk egymasban, tudja hogy nem csalnám meg, már nem érdekli:)
2016. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs pasim

17/f

2016. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
idióta vagy már ne haragudj ha komoly a dolog 2 közt akk nincs helye barátpasinak ..... a barát mindig a sunádra fog menni ha te nem is akarsz tőle semmit idióta... hol élsz??? neked milyen lenne ha a legjobb barátja a pasidnak egy csinos szőke cicababa lenne??? jah az már zavarna bocs ne haragudj szerintem ha a barátod igazi barát megérti hogy a pasid az első de a hülye kérdésed látva nem az nem hiszem el hogy nem nevelnek a szüleitek....
2016. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem fogja megcsalni a párját, nekem fiu létemre van sok lány barátom, köztük olyan is aki próbálkozott, d emegbeszéltük, mert vannak értelmesek..
2016. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4es.. A baratomnak is vannak csaj haverjai... Es amugy a tobbi embernek koszonom leultunk beszelni es azt mondta h ha a haverokkal szeretnek tolteni egy napot akk nyugottan szoljak... Bar az emlitett legjobb fiu averommal azota sem talalkoztunk... Mert latom rajta h o tobbet akar
2016. szept. 27. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!