Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mire veljem ezt a dontest?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire veljem ezt a dontest?

Figyelt kérdés

Bnom egyre kevesebbszer akarta a szexet mint en, ezt megemlitettem neki, es mondta hogy tudja es sajnalja de nem.tudja miert van ez..

Aztan rajottunk hogy valami nem.oke a kapcsolatban(en amint alkalom volt ra talizni akartam egyutt lenni vele, de o a csaladdal is akart lenni es magaval foglalkozni neha) , csutortokon talalkoztunk es megbeszeltuk a gondokat "kibekultunk" ugymond, mondta h szunetet akar de aztan ugy dontottunk hogy nem lesz..

Penteken ugvolt egyutt alszunk, de miutan talalkoztunk DU., Mondta h lehet.megsem, ha hetfon ugyis nalam alszik.. aztan megis belement, de lattam.vmi baja van, ekklr mondta hogy megis szunet kene neki,de nagyon szeret es nem akar szakitani nem is tudna, csak nemtudja mivan vele , de most egyedulletre van szuksege, penteken egyutt voltunk, teljesen ugy viselkedett.mint aki szerelmes, nagyon jol elbeszelgettunk, egyutt is aludtunk vegul, szombaton is.mondta hogy nem azert kell a szunet mert szakitani akar, es nagyon szeret..

Mondta szombaton ha hazaer.meg lehet hogy ir, este ert haza ekkor.mar aludtam, elolvasta amit irtam neki.meg penteken, de nem valaszolt ra..

Penteken beszeltuk hogy akkor ne is beszeljunk egy ideig, aztan mondta hogy kedden irni akart nevnalom miatt..

(Amugy egy hetet.kert, hogy "tisztazza" a dolgokaz), mondta ha hamarabb ugyerzi hogy.minden oke akkor.irni fog..

De nem.ertem, ha szeret es nem.akar szakitani miert kell ez neki? Legszivesebben felhivnam, hogy mivan, de meg csak egy nap telt el..

Szerintetek varjak amig keres? Felek hogy szakitas lesz a vege ..

Lehrt.magany .neki.mert "sok" voltam hogy allandoan vele akartam lenni, nem tudom..

Ti mit tennetek?

(Pentek este volt egy kisebb vitank a szex miatt, hogy o nem.akarta.mert faradt volt, es inmkabb reggel

, En mondtam hogy megint ezen veszekszunk es semmi ertelme igy, ekkor elsirta.magat, hogy akklr keressek olyan lanyt aki nekemkell es olyan mint en.., de.megbeszeltuk hogy nekem.O kell, es neki is En..)

Tanacstalan vagyok.. ismerosok aztmondjak varjam.meg mig ir, de nehez..



2016. szept. 11. 16:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Most leszunk lassan 10honaposak, es 21f 17l.
2016. szept. 11. 16:19
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kövesd a példáját.

Mármint, hogy foglalkozik mással is és magával is.

Ha nem látsz túl a "rózsaszín ködön", akkor az nagyon megterhelő neked is és neki is, egy idő után.

Ha már ennyi ideje együtt vagytok, akkor a legjobb ha te is így teszel.

Ne csak vele akarj eltölteni minden eggyes percet, mert a kapcsolatotok kudarcba fullad.

2016. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!