Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm egy év után sem tesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egy év után sem tesz semmit értem, nem tudom most mit tegyek? 17/f

Figyelt kérdés
Akarmire kérem nem csinálja meg nem pakol nekem kaját ha megkérem se semmi. én mindent megteszek érte de ez teljesen karba megy nem is ertekeli. Elorebb teszi a baratnoit mint engem ... Azt mondja o másképp latja a dolgokat ő olyannal tesz a kapcsolatba h felhiv magához aludni meg ilyenek... Hat mit ne mondjak nem egy nagy dolog. Az éves fordulot elfelejtette es nem is kaptam semmit tole...
2016. szept. 11. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed nem változik, nem jó így, akkor keress mást aki megbecsül.
2016. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele!
2016. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok hal van még a tengerben. Ha nem vagy boldog mire vársz?!
2016. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a csaj nem szeret téged úgy ahogy te őt a leirásod alapján azt vettem ki.
2016. szept. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy ribi hadd ott dobd mint a labdát bár én focizok nem ér kezelni rúgd ki!
2016. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!