Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit jelent ha puszilgatja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha puszilgatja a barátom?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Neki van egy lány barátnője, akit nem igazán kedvelek (ezt közöltem vele is). De ők ezen kívűl ugyan úgy beszélnek, találkoznak.

Mindenki azt mondja, hogy a lány nyomul a barátomra.

Tegnap voltunk 4 hónaposak, és tegnap is találkoztak utánnam. És mások írtak rám, hogy puszilgatta a barátom.

Én ráírtam a lányra és aztmondta "így köszönnek egymásnak".

A barátom azt mondja, hogy ha ez nekem nem tetszik szakítunk.

"Mert ő egy barátot nem fog elveszteni, egy barátnő miatt."

Ez mit takarhat?! Segítsetek!😭



2016. szept. 12. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Barátság extrákkal. És ezek szerint te nem vagy annyira fontos neki (nem becsül meg), tehát készülj arra hogy majd ha az a lány barátja azt mondja neki hogy dobjon, ő dobni fog. Vagy ha tovább folytatod a jogos "hisztit".
2016. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre van egy elég korrekt, de hosszú válaszom...Sok mindent jelenthet. Jelenthet megcsalást, ha annak akarod látni, de akkor a másik lánnyal miért nem tesznek semmi mást? Plusz ne felejtsd el, hogy ha valakit megcsalással gyanúsítasz, mindig rombolsz a kapcsolatotokon. De van egy másik lehetőség is, és ha igazam van, akkor kérlek, soha, de soha ne legyél olyan mint a barátnőm. 14 éve ismertem egy lányt, nagyon jó barátok voltunk, majd össze is jöttünk, és együtt voltunk két és fél évig. Aztán kisebb-nagyobb veszekedések miatt vége lett. Később barátként folytattuk a dolgot.Olyan jó barátok lettünk (szex-csók-tapi nélkül) hogy bármit megtudtunk beszélni. Tök mindegy, hogy péniszméretről, sorozatsztárokról, fogamzásgátlóról, körmökről (fiú létemre) beszélgettünk, mert minden témában megtaláltuk az izgalmasat és vicceset, kritizálni valót. Amikor találkoztunk, puszit adtunk egymásnak, amikor elbúcsúztunk, szintén. A barátnőm szintén nem bírta ezt elviselni, mikor megtudta, hogy ő van, és így vesztettem el egy számomra 6 éves korom óta kedves személyt (most 20 vagyok). Ha bármit segítettem, és van kérdésed, írhatsz privátban.
2016. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ja és még annyit, hogy ebből is látszik, mennyire sokra tartom a barátnőmet, de hadd mondjam el, hogy egyáltalán nem érte meg a dolog.
2016. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 olyan jót írtál:c
2016. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem bunkóságból írom,de a véleményünket kérdezed,szóval:

Rengeteg fiú-lány barát így köszön egymásnak,és őszintén megmondom,fontos a párom,de én sem veszteném soha el a barátaimat érte.

2016. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!