Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja/csinálta ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja/csinálta ezt az exem? És miért csak velem?

Figyelt kérdés

Én voltam a 2. barátnõje.

Az elõttem levõ után futott, rendesen, miután szakítottak is érdekelte az egész. Vissza is ment hozzá, úgy kétszer. Még most sem tiltotta le a FB-rõl, se sehonnan, beszélnek is néha...

A mostani csaját a FB-n szívezi, állandóan mindenhonann mutogatja, hogy mennyire szereti.



Engem soha nem mutogatott senkinek, soha nem mutatta meg hogy szeret, és amikor szakítottunk akkor sem érdekelte az egész.... Az én képeimet soha nem lájkolta, és letiltott utána, hogy nyoma se maradjon hogy ebben a világban létezek.

De az elõzõ exével nem tette ezt :( és a mostani is jóval több figyelemnek örvend mint én bármikor :(



2016. szept. 13. 03:29
 1/6 anonim válasza:
85%
Egèsz egyszerűen a pasik tudnak nagyon kedvesek ès aranyosak lenni, azonban nagyon szemetek is. Lehet, hogy vègül jò barátok lettek az exel, ès ezèrt vannak el a mai napig is, tèged meg mièrt tiltott? Rejtèly, ha találkozol vele, kèrdezd meg. Ez a rendje, hidd el, meg fog lepődni, hogy megkèrdezted tőle, ahelyett, hogy napokig rágòdsz rajta.
2016. szept. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Azert a csajok is tudnak sajat tapasztalat

Valoszinuleg nem szeretett es csak szexre kellettel

2016. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem szeretett téged,és nem érdemli meg azt,hogy ezen bánkodj,ezen törd a fejed.
2016. szept. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert még szerette őt, te meg csak búfelejtő voltál. Magadtól is rájöhettél volna, még a kapcsolatotok alatt is.
2016. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ilyen dolgokat a csajok is megcsinálnak, sőt még ezerszer rosszabbakat is.


Majdnem másfél évig voltam valakivel együtt anno, sajnos a mi kapcsolatunkat szét herdálták, tönkre tették.

Kidobott, nem is sírt utánam egy percet sem.

Lett neki egy pasija fél évre rá kb a mienk után, ahol lefeküdt a gyerekkel azonnal szinte.

Dobta a srác rá két hétre és sírt utána exem. Egy olyan után aki tényleg csak kihasználta, aki meg kiállt érte, azért meg egy könnycseppet sem.

Szóval baromira buták és hülyék a nők is.

2016. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még nincs túl az előző kapcsolatán, ahhoz legalább egy év kellene, de nem úgy, hogy közben meg mással el kezd járni, hanem azt meg kell gyászolni rendesen, és ez legalább egy évbe telik, pláne, ha nagyon szerette is a barátnőjét. Még ha nem szerette valaki olyan nagyon a másikat, akkor is felborítja a lelki világát egy szakítás. Rosszul tette a fiú, hogy megismerkedett ilyen hamar mással. Vagy légy türelemmel, de oly hevű kapcsolatot sosem fog tudni adni neked, vagy pedig keress mást.
2016. szept. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!