Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt érzem hogy van valakije....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem hogy van valakije. Miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kb 3-4 hete a barátnőm hirtelen megváltoztatta az öltözködési stílusát. Mindenhova, akár csak ha a boltba is kimegy, akkor szépen öltözködik fel, stílusosan csinálja meg a haját meg stb. Ha suliba is megy, akkor is. 1 éve és 4 hónapja vagyunk együtt. Eddig nem volt ilyen. Még csak azt sem mondhatja, h azért változtatta meg a stílusát mert nekem akar tetszeni, mert távkapcsolatban élünk. Rohadtul azt érzem, h másoknak akar tetszeni vagy van valaki más. És ha ezeket mondom neki, akkor ideges lesz és még én vagyok a rossz mert ilyeneket mondok. Vélemények???


F/17

L/18


2016. szept. 16. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon úgy néz ki hogy van valaki más is. Ez a rossz a távkapcsolatban.
2016. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szentem van valakije
2016. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom neki, h ha valaki hirtelen megváltoztatja a stílusát, akkor 99% h másnak akar tetszeni. És ha ezt mondom neki, akkor még én vagyok a rossz , és még ő ideges.
2016. szept. 16. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu de ne hozz elhamarkodott donteseket. Deritsd ki.
2016. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azért nem mondanám ilyen biztosra. 18 évesen még nem olyan állandó a személyisége, keresheti a stílusát. Én is voltam minden csak akasztott ember nem, most 20-21 évesen már viszonylag állandó az öltözködésem, de a hajamat pl. még mindig hajlamos vagyok hirtelen felindulásból színezgetni.
2016. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem ennyire egyértelmű. Simán lehet, hogy valaki esetleg beszólt neki, vagy valami. Ez sajnos ebben a korosztályban gyakran elofordul. Lehet csak szegyelli elotted bevallani, hogy beszoltak a stilusárs
2016. szept. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!