Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom itthagyott es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom itthagyott es elment bulizni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megbeszeltuk a baratommal hogy nala alszok ma. Ejfelkor kozolte hogy o elmegy bulizni majd jon joejt. Nagyon meglepodtem nem ertem akkor miert mondta hogy aludjak itt? Raadasul eddig egyutt mentunk mindig. Most meg sem kerdezte hogy megyek e veluk. Nagyon rosszul esik

Raadasul o sertodott be hogy miaz hogy nem mehet el bulizni. En soha sem tiltottam meg neki semmit egyszeruen rosszul esik hogy athiv hogy egyutt toltsuk az estet majd le lep. Mit tegyek?



2016. szept. 17. 01:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan sírnak rajtad kívül is,hogy társuk,-vagy bárki-feltörlőrongynak használja.

Mégis,minek kellene használni azt,aki feltörlőrongyként viselkedik,teljesen mindegy milyen okból?

2016. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!