Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt a barátom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom? Fiúk tudnátok segíteni? Szerintetek miért viselkedik így? /több lent/

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze a barátommal (1 hónapja), de azelőtt is ismertük egymást kb 2 hónapig. Mindig tök rendes volt velem és érdeklődött, hogy miújság, hogy vagy, stb.. De most, hogy összejöttünk szinte nem is beszélünk! Mind a ketten Törökszentmiklósiak vagyunk, szóval akár minden nap tudnánk találkozni. Mondjuk ezt nyilván nem várom el tőle, hiszen nekem is meg neki is sok délutáni elfoglaltsága van. De az nagyon zavar, hogy gyakorlatilag alig keres fel, ha ír (facebookon) akkor is sokszor 15-20 perces szünetekkel válaszol :( Látni meg már csak akkor látom, ha összefutok vele az utcán (legutóbb 2 hete taliztunk rendesen) Nagyon szeretem őt, és szerintem ő is engem, mert amikor meg együtt vagyunk, akkor folyton ölelget meg csókolgat(pl. ha összefutunk).. De akkor mégis miért nem keres?

2016. szept. 17. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel megszerzett kevésbé áll fent a veszélye annak hogy valaki elcsábít téged. remélem érted
2016. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már kifogták a halat,nem kell etetni...
2016. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt elhiszem.. meg nagyjából még meg is értem, hogy nem érzi már úgy, hogy tepernie kell értem

De könyörgöm.. ha szeret, akkor azért akarna többször is talizni, nem? :o

Persze, tudom, hogy nagyon sok elfoglaltsága van (minden nap jár valamire.. boxol, kézizik meg gitározik is)

Csak azt nem értem, hogy velem miért nincs/nem akar lenni annyit :c

Vagy csak én reagálom túl?

Ui.: még mindig nem taliztunk azóta :c

2016. szept. 21. 23:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeret,akkor számomra is érthetetlen.

Kérdezted már tőle?

2016. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még nem..

Mert mindenképp élőben akarom ezt megbeszélni, csak hát ugyebár ahhoz találkoznunk kéne (mármint rendesen) :s

2016. szept. 22. 20:56
 6/7 minecraft2 válasza:
Meg kell vele beszélni, de ne hagyd magad, mert ez nem kapcsolat, ennek így nincs értelme. Ez egy általános dolog nyilván, főleg ha a fiú csak szexre megy vagy ilyen agyatlan nőcsábász.
2016. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, mire gondolsz, de ő nem olyan fajta

Most lehet, azt fogjátok mondani, hogy persze, hogy így gondolom, hogy "ő nem ilyen", de tényleg nem

Én vagyok az első barátnője, és régebben beszéltünk a megcsalásról (mármint úgy általánosságban) és nagyon-nagyon elítéli :s

2016. szept. 24. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!