Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik így a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátom?

Figyelt kérdés

Több mint 3 hónap után lefeküdtünk, mindkettőnknek ez volt az első. Már több mint 1 éve ismerem. Iszonyú kedves, figyelmes, az egész családja szeret és az enyém is őt, de mostanában mintha kicsit távolságtartó lenne anyukámmal (aki ellenzi az együttalvást, nem is tud róla), és velem élőben ugyanolyan mint eddig, viszont a neten már szinte sosem ír. 1x találkoztunk az alkalom óta.

Én 17/l ő 20/f



2016. jún. 21. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
20 éves, lehet nem is volt szűz, csak eljátszotta és kihasznált!
2016. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hmmm... lehet hogy áldozatul estél egy szoknyavadásznak a leírtak alapján... sajnálom.
2016. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az biztos hogy szűz volt, rengeteget bénáztunk és ezen kívül iszonyú félénk csajozás terén, tudja rólai mindenki, a haverjai is ezzel szivatják.
2016. jún. 21. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Esetleg kèrdezd meg őt :)

Az együttlèt jó volt? Úgy értem lehet hogy vmi miatt szégyenkezik ami az àgyban történt. Az hogy az anyukád ellenzi az együtt alvást biztos rosszul esett neki azért távolságtartóbb vele. De ne felejtsd el hogy ezek csak talàlgatások ő tőle érdeklődj csakis ò tudhatja :)

2016. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Nagy ügy?? Én is eltudom játszani, hogy béna vagyok és félénk és az ellenkezőjét is! Csak kihasznált szerintem..
2016. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon félénk lehet, ha 3 hónap után meghúzott.....

Egyébként 3 hónap alatt szűzen odaadtad magad neki. Mit gondoltál, ez valakinek szimpatikus lesz?

2016. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!