Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ez a csajszi mire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez a csajszi mire akar kilyukadni?

Figyelt kérdés
Én 15/F vagyok, a csaj aki tetszik 16/L. Korábban flirtolt velem suliban és gondoltam hogy tetszek neki. Facebookon rairtam és hajnalig beszélgettünk. Utána par nappal megkérdezett hogy nekem ki tetszik és mondtam hogy valaki a sulibol aki az osztalytarsam (ő az) és a végén kideritette hogy o az és nem lepődött meg rajta.Utána én is kérdezem és azt mondta hogy senki per pillanat. Utána jött a nyári szünet. Szinte vegig nyaralni voltam szval nem beszéltünk addig de most ahogy megint elkezdődött a suli csak tovább flirtol velem... mármint nem mintha bánnám de nem ertem hogy mi a szituáció. Ami meg majdnem biztossá tett benne hogy tetszek neki hogy elhívott a tanév végén lévő nagy bálba ahová párban kell menni. Azóta nem beszéltünk arról hogy akkor most ki tetszik kinek meg hogy miért hívott. Mit szeretné elérni? Tényleg tetszenék neki annak ellenére hogy azt mondta pár hónapja hogy nem?

2016. szept. 19. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
hat haver ilyenek a nők sose lehet megérteni mit is akarnak :D am meg ha neked is tetszik a lany akkor legyél határozott lehet hogy azt várja hogy te kezdeményezz persze ezt neked kell tudni igy nehéz megmondani
2016. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úr isten..lehet XD
2016. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:D
2016. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknél egyértelműbb jelet nem is adhatna szegény lány :) Gyerünk, hívd randira! Szurkolok nektek.
2016. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz flörtölés alatt? Ha tetszik akkor meg hívd el valahova, menjetek el beszélgetni vagy moziba... Ha eljön akkor van valami, ha nem akkor úgy gondolom felejtős, bár abból amit írtál hogy elhívott bálba nem hinném hogy elutasítana.
2016. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nem vagy biztos egyszerűbb ha tőle kérdezed meg
2016. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!