Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ő egri, én gödöllői. Ez így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő egri, én gödöllői. Ez így túl nagy táv? 16/L

Figyelt kérdés
Havi háromszor tudnánk nagyjából találkozni, mivel én még gimis vagyok, ő meg melózik és egyetemre készül. Ez így nagyon kevés? Érdemes esélyt adni azért a kapcsolatnak?

2016. szept. 21. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
kilométert írj, vagy utazási időt, mert sokak nem túl jók ám földrajzból, többek között én sem:)
2016. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vészes az a távolság.
2016. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vészes, főleg hogy közvetlen gyorsvonat is van.

Én is az exbarátnőmtől anno 100 km re raktam, be kellett mennem budapestre, és még onnan kb másfél óra volt vonattal menni hozzá. Ugyan csak hétvégente tudtunk találkozni, de megérte :)

2016. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 óra alatt kinn vagy, vagy ő benn nálad. Nem sok, de havi három? Azt hogyan? ÚGY már sok, mivel SEMMI időtök nem lenne egymásra - hacsak nem vagytok együtt 2-3 napot egyhuzamban.


Az én párom svájcban él - 1000 km, 12 óra út -, de havonta azért találkozunk, néha sűrűbben is, mikor hogy engedik az anyagiak, meg a munka.

2016. szept. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!