Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezhetném vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza az exem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,11-es gimnazista.Úgy indultam neki a giminek,hogy házi nyúlra nem lövünk...Majd az első évben összejöttem az egyik osztálytársammal,az egész tanévben kerülgettük egymást,hol együtt voltunk,hol nem,hol én szakítottam vele csúnyán,hol ő.Ezek után 10. elején összejött egy lánnyal az osztályból,és már több,mint egy éve együtt vannak.És bár tudom,hogy szeretik egymást,látom,hogy mennyiszer bámul engem az exem,hányszor mondd olyan dolgokat,amiknél tudom,hogy rám gondol és egyéb egyértelmű jelzéseket,hogy még nem zárta le ezt az egészet.Sajnos nekem sem sikerült egy év alatt se,így az lenne a kérdésem,hogy mit tudnék tenni azzal kapcsolatban,hogy szakítsanak,és újra velem legyen?Nem akarom elvenni szó szerint a mostani barátnőjétől,nem vagyok az a fajta,de már nem sokáig tudom magam tartani ehhez az elvemhez.Mit tehetnék?

2016. szept. 21. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne csinálj semmit..elég undoritó dolog lenne , és úgyis megbánnád.
2016. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szóval szerezd vissza.
2016. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezután se működne, ha eddig is többször külön maradhatok... Gondolkozz. Kell a srác? Ér annyit?!
2016. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: nem gomdoltam semmi fizikai dologra :D Csak gondoltam beszélgethetnék vele,vagy próbálhatnék vele újra jó,baráti viszonyt ápolni stb.
2016. szept. 21. 21:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Harmadik: több,mint egy éve ezen gondolkodom,és sajnos arra jöttem rá hogy tényleg kell,és hülyék voltunk,de azóta sokat változtunk,így szerintem mostmár működne :)
2016. szept. 21. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megoldódik ez magától is.Ha tényleg mindketten akarjátok egymást,akkor előbb-utóbb úgyis összejöttök újra.
2016. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak: OKKAL nem tudtatok meglenni egymás mellett, és hidd csak el, most SEM menne hosszútávon. Hagyd békén őket, hisz boldogok, te meg keress valakit, és máris nem fog érdekelni a volt! pasid.
2016. szept. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: kerestem,voltak rövidebb-hosszabb kapcsolataim,de mindig az exemről álmodoztam közben,és ezt nem éreztem korrektnek így az összes véget ért sajnos
2016. szept. 22. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!