Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ezek után mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek után mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy volt egy 4 hónapos kapcsolatom egy csomó szakítással.A legjobb barátnőm legjobb barátjával jöttem össze és épp ez volt a gond.Féltékeny voltam, amiért túl sok időt töltenék együtt és ölelgetik egymást stb...Össze is vesztem a barátnőmmel, később szakítottunk a sráccal is.Utána nemsokkal ki akart békülni mondván, hogy szeret és hogy o sincs már jóban a csajjal, így nem lehet semmi gond.Nemrég kiderült,hogy a barátom szerelmes belé és én csak arra voltam,hogy elfelejtse és nem tudom mit csináljak.A pasit egyértelmű dobtam,de a barátnőmmel miatta vesztem össze és mindig mindent úgy mesélt el,hogy o jöjjön ki belőle jól.Teljesen hülyének érzem magam, hogy így at tudott verni.Igazából tényleg azt hiztem,hogy szeret mert mikor együtt voltunk ki is mutatta, de ezek szerint csak jó színész volt.Nagyon sokat veszekedtünk hiányoltam, hogy többet törődjön és foglalkozzon velem.Nem tudom egyáltalán ,hogy a barátságot érdemes e helyrehozni, főleg így hogy az exem őt szereti, ami nekem nem kicsit fáj..Valami értelmes hozzászólást megköszönnék:)

2016. szept. 24. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a legjobb barátnőddel összejön az exed, akkor ne hidd azt, hogy rajta nem fog túllépni. Amint a fiú megunja a barátnődet, és szakítanak, akkor a lány tuti barátkozni akar majd megint veled.

Ha olyan jó barátok voltak (az exed és a barátnőd), akkor egy kapcsolat sok mindent ronthat majd kettőjükön. Szerintem...

Várd ki, hogy visszakapd a barátnődet, addig is próbáld szó nélkül éreztetni velük, hogy megvagy az a barátnőd nelkül, meg pasi nélkül. Légy mindenképp erős.

Most nem akarok bunkó lenni, de az ilyen barátnő, nem barátnő. Igazából nekem sincs jobb barátnőm, szóval ne aggódj nem vagy egyedül.

Remélem segítettem valamit.

2016. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!