Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor, és miért mond ilyent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, és miért mond ilyent egy nő mire akar célozni?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam az a megértő típus így párkapcsolati szinteken. És most is van egy csaj akivel kavargatok, és így semmi előzmény nélkül írt nekem egy olyant hogy tényleg fogalmam sem volt arról hogy most mire céloz vele "kicsit olyan fura érzésem van". Utánna megkérdeztem, hogy most akkor mivan, vagy miért egyáltalán micsoda..nem tudott rá normális választ adni erre én sík ideg lettem, hogy cseszi el az alapból is elcseszett napomat és hát elküldtem.


Azután megkeres, hogy nem e akarom megbeszélni mégis a dolgokat, végülis igent mondtam. Megint megkérdeztem, hogy most akkor miért mondta ezt ő erre azt mondta, hogy "nem tudja miért" de haragudott rám...megkérdeztem ismét , hogy mégis miért erre csak sóhajtott. A beszélgetés vége az volt ,hogy "komolyan mondom én már nem értelek erre ő->nem is baj így sóhajtva majd beszélünk.



Most ezt miért csinálja egy nő, és mikor?


köszönöm a válaszokat!

22f,20l



2016. szept. 24. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

ne akard megérteni - csak szeresd gyöngéden.

Kézikönyv a nők megértéséhez

[link]


Houston, van egy kis gond

[link]

2016. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2016. szept. 24. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!