Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg célozni akar anyós...

Tényleg célozni akar anyós vagy már csak én beszélem be magamnak?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a férjemmel, nyáron volt az esküvőnk. A gyerek téma már sokszor szóba jött, családi körben is, de a férjem tavaly fejezte be az egyetemet, munka mellett ezért semmiképp nem volt aktuális, de 1-2 éven belül már szeretnénk picit. Ez az esküvő előtti családi vacsin is előjött, azóta pedig anyós ajándékokkal bombáz, tényleg heti szinten, viszont ezek szinte csak kizárólag fehérneműk, harisnyatartók és társaik. Kezdem nagyon kellemetlenül érezni magam, nem hinném hogy a Férjem "panaszkodott" volna a szexuális életünkre, mert az teljesen rendben van ez biztos!

Szerintetek ez valami jelzés lenne, hogy szeretne már nagymama lenni vagy csak én beszélem bele? A sógorom részéről már van 2 gyerek, bár azok nem sajátok, mi meg azért már nem vagyunk fiatalok (én 29, férjem 31)


2014. jan. 9. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Banyek, olyan anyóst már láttam, aki fülig vörösödve kirohant a szobából egy csipkés harisnyatartó láttán, de olyat még nem, aki 6 éven át hetente ilyesmit vett ajándékba a menyének... Elhiszem, hogy neked ez kellemetlen, de azért becsüld meg nénit :)
2014. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt én is annak venném, hogy célozgat... de talán egy ebédnél szóba hozhatnátok a gyerekkérdést, hogy elmondjátok még egyszer hogy hogy tervezitek, hátha akkor megnyugszik, hogy nem kell már sokat várnia :)
2014. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem 6 éve, Isten ments! :) A világból is kirohannék, bár már így is határon vagyok :) Csak az esküvő előtti héten volt egy nagy családi vacsora (férjem családjában ez amolyan búcsúztató vacsora) és akkor került szóba, hogy 1-2 éven belül már jó lenne babázni, na és azóta kapom a kis cuki szatyrokat... Bár legalább nem az egész család előtt adja oda, hanem félrehív :D Csak nem tudom ezt hová tenni, mármint tényleg gyönyörű és minőségi dolgokat vásárol, de a saját anyukám nem vesz nekem ilyeneket 13-14 éves koromtól...
2014. jan. 9. 21:27
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
férjed mit szól hozzá? tetszenek neki is :) amúgy 1-esnek igaza van.. becsüld meg! :) jó fej anyósod lehet...! vagy az jutott még eszembe, hogy ha téged ez ennyire zavar, hogy a következő csomagnál mond neki azt, hogy az előző tetszik legjobban a férjednek és azt mondta azt szeretné látni rajtad mindig, szóval ne vegyen többet... hátha akkor leáll... :) vagy a férjed beszéljen vele négyszemközt, hogy ez kínos neked és legyen kedves fejezze be... :) "2"
2014. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Huh, nekem nagyon közvetlen, baráti a kapcsolatom anyósommal, fiatalos is, de nagyot néznék, ha elkezdene nekem fehérneműket vásárolni...Becsülöm a jó kapcsolatunkat, de nem engedném, hogy ruhákat vásároljon nekem, főleg nem ilyen jellegűeket.

Ez elég egyértelmű (tolakodó, illetlen) célzásnak tűnik.

2014. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Imádnivaló anyósom van, ez tény. Soha mégcsak egy rossz szava se volt hozzám, de még a hátam mögött se beszélt rólam! Sportolni is együtt járunk heti 2x, szóval tényleg nagyon jóba vagyunk. Ezért is nem akarom megbántani őt! Szóltam már a férjemnek hogy beszéljen vele ő, de ő meg végképp nem tud nemet mondani az anyukájának (bár tényleg még csak a véleményét se mondja el ha nem kérdezzük!) Aztán a Férjem is azt mondta hogy tetszenek neki az ajándékok csak ne mondja el, hogy melyiket kaptam az anyukájától mert erős libidó romboló :D Pedig valahogy le kell állítani l, mert kezd nagyon kellemetlen lenni a helyzet, már nem is megyek szívesen hozzájuk, pedig mindig is imádtam nálunk lenni (az én ötletem volt az is hogy minden hétvégén náluk ebédeljünk), pláne mióta sógor ott él a feleségével és a gyerekekkel, de így, nekem kellemetlen...
2014. jan. 9. 22:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha annyira jóban vagytok, simán mondd meg, hogy nagyon kedves, de ezért meg ezért neked/nektek kellemetlen, hogy ő vásárol neked ilyen fehérneműket, és ezt valójában jobb szereted te magad intézni stb.

Ez nem akkora probléma, hogy ne lehessen egyszerűen megbeszélni. Én már az első alkalommal jeleztem volna, hogy kellemetlen, ha te nem tetted, nyilván azt hiszi, hogy ezzel nagy örömet okoz :D

2014. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Házasság. gyerek, gondolom így képzeli el az anyós.

Ami elég sematikus gondolkodásmód, de most ez tényleg egy komoly kérdés?


Honnan tudjuk mi jár az anyósod fejébe? Kérdezd meg tőle, ha annyira jóba vagy vele.

2014. jan. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
és mért nem kérdezted még meg tőle, hogy "kedves Margit néni, ezeket miért kapom?"
2014. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én azt nem értem hogy a fehérneműnek mi köze a gyerekhez? szerintem semmi.
2014. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!