Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szülők, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, ti mit szólnátok ehhez? Sok az a 10 év?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok a barátom pedig 25. Nem szexre kellek neki, a korához képest nagyon jól kijövünk, aranyos, és nem az a nagyon bulizós, részeges tipus. Nagyon szeretem, de nem merem elmondani a szüleimnek, mert félek a reakciójuktól. A szülők közt is van 5 év különbség, ráadásul, ugyanilyen korban ismerték meg egymást (anyukám 15 volt, apukám 20).

2016. szept. 18. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szüleim is ilyen felállásban ismerték meg egymást. :)
2016. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Azert eleg durva
2016. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
25 évesen el nem tudtam volna képzelni egy 15 évessel a dugáson felül bármit. Én már utaztam a világot, tárgyaltam, hajtottam a szekeret, ő pedig még rajzórára jár... Persze ha valaki szellemileg és karrier szintjén leragadt a diák éveknél, akkor működhet, de a csaj pár év múlva dobni fogja egy ambiciózusabb férfiért.
2016. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
A férfi sokkal érettebb. Nem hiszem, hogy lehet hosszútávú kapcsolat ebből egy 15 éves lánnyal.
2016. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Egyreszt, szuloket itt nem nagyon fogsz talalni, mar az is csoda ha nem csak 13 evesek vannak fent :D

Ne haragudj, de szerintem ez nagyon sok. En 18 eves vagyok, szerintem mar tisztaban vagyok egy rendes kapcsolat alapjaival (kb.... :D) de meg igy sem biztos hogy egy 25 eves baratot el tudnek kepzelni.

A gond az, hogy te 15 evesen meg csak a gimit kezded (vagy epp csak elkezdted) o meg talan mar azegyetemmel is vegzett. Jobb esetben meg csak most ismered meg a masik nemet es lassan megersz a testi kapcsolatra, neki ez meg mar alap egy kapcsolatban. Neked eddig valoszinuleg nem volt meg tul sok kapcsolatod, es mivel meg sokat valtozol valoszinuleg meg lesz egy par- o meg lassan mar a csaladalapitason gondolkozik...

De ha csak egy konkret helyzetre gondolsz; neki mar teljesen normalis ha a baratnoje nala alszik, teged szerinted elengednenek egyaltalan?

Tiszteletben tartom ha szereted, es semmi jogom elitelni titeket, de ha egy ilyen idos ferfinek egy ennyivel fiatalabb lany kell, ott gondok vannak a ferfivel sajnos.... mert o mar elvileg ferfi, te meg 15 evesen hiaba vagy erett, meg alig vagy tinedzser. Kerlek, csak gondolkozz el ezen.

(Ekezetekert es egyeb hibakert elnezest kerek) 18l

2016. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

"Nem szexre kellek neki,"


most dugtok vagy nem? ha igen, akkor bizony szexre kellesz neki, csak jól álcázza.

2016. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

6osnál a pont!

Ha van szex, bizony arra kellessz, ha nincs, akkor pedig vagy lesz vagy hamarosan repülsz.

2016. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha szeretik egymást akkor mi van? Jó megértem és szerintem is a 10 év egy kicsit durva de akkor is...honnan veszi pl. az utolsó h hamarosan szex vagy repül?Lehet a férfi tényleg szereti a lányt és vár azzal hogy ő is érettebb legyen.Ha valakit igazám szeretsz vársz.A mai világba ritka de azért van.Az én szüleim között 14 év külömbség van,és?Szeretik egymást az a lényeg,és együtt vannak bármilyen rossz szólás ellenére is. Az igaz na hogy azért jobb ha egy magad korút keresel mert kb. az a gondolkodási mod,úgyan az a kor,úgyan az a divat stb. de akkor is ezek nagyon feltudnak b*szni h csak szexre kellesz neki meglátod ....ha tényleg szeret megbecsül és megmutassa ezt var rád és majd jövötők is lesz.Vagy lehet ez is az egy a sok közül mig megkapod az igazit.A szülőkkel várj.Lásd mennyit tart és ha tényleg sokáig együtt lesztek és egy közös jövőt akartok akkor majd bemutatod nekik.Nem fog nekik tetszeni de ha igazán szeretnek valahogy ha nehezen is de elfogadják
2016. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!