Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátomm folyamatosan rajtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomm folyamatosan rajtam lóg és nem érti meg hogy már sok amit csinál, . Mit tegyek hogy megértse?

Figyelt kérdés

Barátommal távkacsolatban vagyunk és sokat veszekszünk, nem tűnik fel neki, hogy miatta. Mindig elvárja, hogy állandóan vele foglakozzak neki írjak. Nekem dolgom van suliba járok tanulnom kelll de nem érti meg. Megsértődik rajata ha egy pillanatra nem írok neki stb. nagyon idegesit már meg akartam vele tőbbször beszélni de nem érti meg. csak azt akarja hogy vele legyen foglakoza.

Mit kezdjek vele ha nem ért a szép szóból?



2016. szept. 26. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ért a szép szóból, féltékenykedik, nem érti meg hogy van életed, akkor szakíts. Gyerekes a felfogása és nem bízik benned ezek szerint. Kisajátítana, birtokolna.
2016. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első véleményével egyet értek. A leírásod alapján megfulladsz szinte ebben a kapcsolatban. Beszéld meg vele, hogy ez így nem lesz jó a kapcsolatotoknak, vagy változtat, vagy szakíts.
2016. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek vagytok még együtt egyáltalán?
2016. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sosem mennék bele egy távkapcsolatba. Lehet, hogy azért mert nem bírnák távol lenni a szerelmemtől. Hiányzol neki, ezért ír folyamatosan. Egyikőtöknek sem lesz hosszútávon ez jó.
2016. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? És mióta vagytok együtt?
2016. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!