Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb barátnőm összejött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm összejött egy hozzá nem illő fiúval, és félek, hogy meg fogja a fiú őt csalni. Tehetek valamit ellene? 17L

Figyelt kérdés

Többször is figyelmeztettem a barátnőmet, hogy nehogy összejöjjön ezzel a sráccal, mert az előző barátnőit megcsalta. Féltem, nehogy csak azért kelljen a barátnőm neki, hogy lefeküdjenek és aztán otthagyja őt.


A barátnőm elmondása szerint már lefeküdtek. A barátja már volt buliba a barátnőm nélkül és azt állitja, hogy nem csalta meg más lánnyal, és a barátnőm elhiszi neki. Mondta, hogy nem fájna neki, ha megcsalná, mert nem szerelmes annyira a barátjába, csak jól esik, hogy törődik vele. Azt is mondta, hogy csak azért jött össze vele, hogy felejtse el az előző kapcsolatát. Tudom, hogy nem az én dolgom, de félek, hogy a barátnőm mikor "fülig szerelmes" lesz a srácban, a srác akkor fogja őt elhagyni.


2016. szept. 28. 21:46
 1/4 anonim válasza:
Nem tudsz mást tenni, mint megvárni, amíg történik valami
2016. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És akkor majd saját hibájából tanul a barátnőd. Ilyen az élet 17 évesen.
2016. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz. Ez a barátnőd magánélete. Véleményed lehet, ha úgy gondolod és eltűri, akkor el is mondhatod neki, de ennyi.
2016. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmot sem tehetsz ilyenkor meghulyul a csaj es iszonyat naiv lesz jnkabb ne csinalj semmit mert osszevesznetek.
2016. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!