Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj, hogy 14 évesen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy 14 évesen nem akarok sz**elni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, 16 éves, és feljött a téma, és mondtam, hogy én nem érzem úgy, hogy ennyi idősen sz**uális életet kén élnem, ő meg elkezdte mondani, hogy de hát neki pl van olyan ismerőse, aki már 13 évesen csinálta és nem k***a volt stb.. meg mondta, hogy nem érti, hogy akkor mi van ha 14 éves vagyok..

(Amúgy még ő is szűz)

Ennyire gáz, hogy még várni akarok ezzel a dologgal 1-2 évet?


2016. aug. 6. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz, csak [és ezt halkan súgom, mert meglincselnek] amiatt, hogy "ennyi idősen nem kéne", ne fogd vissza magad. Ne a társadalomnak akarj megfelelni. Ha van szerelem, és érzed, hogy ebből nem lesz 2 hónap után kosár, akkor ne hivatkozz a korra :) esetleg beszéljétek meg, hogy Te félsz a dologtól vagy bármi :) 19/F
2016. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy baj szerintem semmi baj hogy várni akarsz főleg ennyi idősen a barátodnak is meg kell értenie hogy te még várni akarsz
2016. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

szerintem ebben semmi gáz nincs, az nagyobb gáz lenne ha elsőre odaadod neki magad :)

várj még amennyit úgy érzed hogy kell, ha pedig azt látod hogy a barátodnak csak erre kellesz akkor inkább keress mást helyette

2016. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 7. 00:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicces :D

Az én exem pontosan ugyanezeket mondta mikor kijelentettem hogy parázok a szextől :D És a kor is stimmel :D Majd elmondtam neki hogy ebben még a korban még nem kéne ,ő rábólintott és így magában el is döntötte hogy max meddig vár.Addig is is rendszeresen megakart erőszakolni,én nem adtam be neki a derekam és kitalálta hogy szakítani kéne(de ő azt nem tudta,hogy én tudtam a szándékait,meg nem is mondta ki soha nyíltan hogy tényleg csak a szexre kellenék) ,ekkor meg már én is úgy voltam egy jó ideje hogy csak kiakar használni,úgy hogy szakítottunk .. :D Ebből a tanulság az hogy sose menj bele abba amit nem érzel jónak :) A barátoddal meg beszéld meg :D De amúgy nem értem mit hisztizik ,főleg hogy még ő is szűz :P csillapodjon szépen le ,hisz van aki még 23 évesen is szűz mégsem érzi gáznak ,és az egy dolog hogy manapság már a 12-13 évesek is szexelnek (ami szomorú) de nekik sem azt kéne csinálni,főleg hogy még csak gyerekek,ebben a korban még ki kéne élvezni hogy még gyerek ,és nem betegesen felakarjon nőni.. :P Nem azt mondom hogy :" takarodjál vissza legozni/babázni!" csak annyit hogy ha mégis csinálja akkor legalább valamennyi értelemmel rendelkezzen ,és nem pedig gyerekfejjel .(mert hogy ez a menő ,ezt kell csinálni..stb.)

2016. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Velem is pont ugyanez van xd 14/L
2016. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Evel szerintem semmi baj sincsen. Először is még nagyon fiatal vagy ha a korodat nézzük,és még fejlődésben vagy.

Másodszotr meg még rá érsz.Nem kell elsíjetni se! Nem akarod akkor ne is csináld ! Ne kell te más után menjél,hogy ha ő csinálta akkor neked is feltétlenül kell.

Lehet megbánod, ha most lefekszel vele,és ott hagy... vagy mégse? Nem lehet tudni.

Szerintem még vvárjál és ne siettesd el a dolgokat. Ahogy te érzed.

2016. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Semmi baj nincs ezzel, nyugodtan várj az nem árt...

Ismerősöm 18 után csinálta először unokatesóm meg huszon pár évesen... Semmivel se maradtak le, ne d*gj csak azért mert néhány bolond azt mondja hogy ciki... És inkább várj minthogy egy futókalandba keveredj...

2016. aug. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megéri várni, mert nagy valószínűséggel úgy is mással lennél később, hiába vele vesztenéd el.

A lányok kíváncsiak, hogy milyen mással is.

2016. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg amúgy ha a srác erőltetni akarja, akkor csak arra kellenél neki.
2016. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!