Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehet a baj, inkább dobjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, inkább dobjam vagy próbáljak meg előrébb lépni vele? (többi lent pls nagyon kell a segitseg! )

Figyelt kérdés
Barátommal kicsit tobb mint 3 honapja vagyunk egyutt, de mondjuk a nyari szunet miatt 6 hetet tavkapcsolatban huztunk le. A lenyeg hogy mar tobb mint egy hete nem beszeltunk pedig minden nap lattam ot az iskolaban es csak egyszer mondta hogy szia, amugy meg megszokott olelni ha meglat meg ilyenek. Elso csokunk meg nem volt tobb okbol is, a legfobb az az hogy az iskola epuleten belul tilos a csok. :/ Mit tegyek?

2016. okt. 2. 04:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Leírtakból ítélve ő nem akar előrébb lépni, tisztázd vele a helyzetet, utána könnyebben döntesz :)
2016. okt. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ilyen fiúval nem szabad foglalkozni, de leírtak alapján még mindkettőtöknek érnie kell egy kapcsolathoz, mert ez bizony nem igazán az.

Dobd, és keress magadnak egy olyan fiút aki megbecsül és tud szeretni.

2016. okt. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyszer mar tisztaztam vele ilyen dolgot, azt mondta azert nem tud visszairni nekem sose mert vizsgai vannak es keszulnie kell. Meg is ertem, nekem is lassan kezdodnek az erettsegik (csak 13 vagyok amugy), es neki meg most vannak, de nem tudom hogy ezuttal hogy alljak oda hozza, hogy mondjam el neki? Attol felek megelegeli hogy megint bajom van es szakit :(
2016. okt. 2. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!