Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Van egy 2 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy 2 éves párkapcsolatom, de nem tudunk pettingtől előrébb lépni a párommal. Nem egyszer beszéltünk már róla, próbálkoztunk különféle dolgokkal, de sehogy se akar összejönni a dolog.

Figyelt kérdés

Barátom 24 éves,én 21.És 2 éve vagyunk együtt.Nagyon jól kijövünk,megértjük egymást egyszerűen nincs semmi probléma,de valamiért a szeretkezés nem akar összejönni.Lassacskán már egy éve próbálkozunk mindennel,nem jön össze.

Vagy az van hogy mire odajutnánk ő megijed és lelohad,pedig ő már volt lánnyal,vagy pedig én ijedek és ráparázok és teljesen "elzárom magam",mert én még nem voltam fiúval.

Mit csináljak?Vagy lehet ez az egész azért van mrrt titkon nem akarja?



2016. máj. 29. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ráparáztok.
2016. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz rá, igyál meg elötte egy pohár bort, hogy ellazul, mondjuk egy romantikus vacsora keretén belül. Vagy legyetek meztelenek egymás előtt sokszor, esetlek fürödhettek is együtt.

Amúgy meg írj inkabb a felnőtt párkapcsolat témába, még sok a troll itt

2016. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi mind a kettőtöknek.

Hát akkor oda is kiírom majd.

Amúgy azt a romantikus vacsorás dolgot is próbáltuk,meg volt hogy én ittam keveset,többet volt hogy barátom is de úgyse jött össze a dolog.Meg minden nap találkozunj meg együtt alszunk,szinte mindig együtt tusolunk,tehát szerintem teljesmértékben nyíltak vagyunk egymással szemben.

2016. máj. 29. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Figyelembe kell venned azt is, hogy lehet, hogy sokat maszturbál és ezért nem annyira érzékeny a pénisze. Ilyen esetben egy kis önmegtartóztatás segíthet.

Szexuálpszichológusok szoktak olyan technikát is javasolni, hogy 1 hétig nem érhettek egymáshoz semmilyen módon és így nagyon felkorbácsolhatjátok magatokban a vágyat.

2016. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lelkileg fel vagy rá készülve?

Lehet itt a bibi.

2016. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Langyi a gyerek erre nem gondoltal? Normal ferfinak attol fel all ha puncihoz nyul vagy lat., ne magadat hibaztasd a baratodat kuld el orvoshoz.. mert nagy gond van nala. Siman lehet hogy buznyak!
2018. febr. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Húúú! Ez volt nálunk is pár évtizeddel ezelőtt. A lány megijedt mindig, én meg nem akartam fájdalmat okozni. Aztán egyszer csak úgy, napozás közben egy mezőn sikerült! Mi csodálkoztunk a legjobban, hogy "bent van" ... Egyszer spontán nektek is összejön! Nálunk a helyszín, vagy a levegő változás okozhatta.
2018. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neki faj mert szuk a lukad es nem akar bele menni , mivel te megijedsz ahogy beled tolna ezert ossze huzodik a punci izom. Hirtelen be tolja jol be olajozva aztan vege a paranak. Neked fog fajni picit , hamar elmulik.
2018. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!