Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mond folyton ilyeneket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond folyton ilyeneket?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal gyanúsan sokszor futok össze véletlenül. Meg amúgy is olyan fura a kapcsolatunk. Amikor meg felhívom,ilyeneket mond,hogy éppen rám gondolt,meg arra,h hívni fogom. Mintha valami telepatikus kapcsolat lenne köztünk...

2012. jún. 29. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, hogy ez telepatikus kapcsolat helyett valami szerelem féleség?
2012. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Összeilletek az már biztos...
2012. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért mond folyton ilyeneket?

Mert egyértelmû akar lenni. Tetszel neki, sôt...:)

Apafej, van olyan, hogy telepátia. Van benne valami. Ez két olyan ember között szokott létrejönni, akik egy hullámhosszon vannak.

De lehet, hogy csak úgy mondja.

2012. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
téged behálóztak öregem!
2012. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
biztos egy droid 2019-ből és visszaküldték hogy megöljön és most figyel le téged
2012. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
bejösz a csajnak nem veszed észre és ez jó hír :D élj a lehetőséggel ha nics barátnőd ha pedig van akkor sorry :D
2012. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Basszuuuuuuuuus, ne legyél ilyen hülye légysziiii! Annyira tipikus pasi... Bakker. Ha ez nem egyértelmû, akkor nem tudom, én mi vagyok az együgyû mosolygásommal.

Héj, apafej, tetszel neki, tényleg! :) Remélem, neked is bejön annyira a csaj, hogy legyen ebbôl valami jó!:) Szurkolok a csajnak!:P

2012. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 LeftBehind ***** válasza:

Aaaaagyfaaasz! Nem hiszem el,hogy ennyire hülyék legyenek egyesek.Vannak emberek akik ölnének,hogy egy csaj így bókoljon nekik,erre ez a hely tele van olyan gyökerekkel,akiket jó,hogy nem szopnak le helyben,de még azt se vennék észre.

A férfi nem nevében mondom neked,kapd el azt a nőstényállatot!

2012. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hehe, minden részletet még nem ismertek.


ezek után felbátorodva elhívtam randira.


erre közli velem,h van barátja...:$

2012. jún. 30. 08:30
 10/11 default. ***** válasza:
na, a tipikus ribanc.
2012. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!