Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi az, ami miatt a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami miatt a barátom folyton így viselkedik?

Figyelt kérdés

Most vagyunk együtt 1,5 éve és csak most kezdett el így viselkedni. Legalábbis eddig nem érzékeltem, hogy ilyen lett volna.

A kapcsolatunk elején sokat mentünk el együtt mindenhova, de ez most már teljesen lecsökkent. Egy suliba járunk (nem egy osztályba, ő egyel felettem jár) és ma konkrétan a következő történt:

Az egyik sráccal az osztályomból elkezdett beszélni - én mindvégig ott voltam, gyakorlatilag képes volt előttem is ilyenenet mondani - arról, hogy mennyire béna vagyok az ágyban, már mindent kipróbált, hogy jobban menjen minden, most már kockahasa is van, amivel szeretett volna nekem kompenzálni, de folyton csak azt mutatom, hogy nem érdekel. Meg hogy úgy néz ki a házunk mint egy putri, fogalma sincs, hogyan tudunk így élni. És hogy ettől függetlenül nincsen velem semmi baja, csak egyszerűen zavarja, hogy ennyire figyelmen kívül hagyom, hogy mennyit tett azért, hogy elérje, hogy nekem még jobban tetszen.

Majd mondta nekem, hogy remélem megértem, hogy ezt miért mondja és nem szeretné, ha megsértődnék.


17/L


2016. okt. 4. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintm hülyült vagy meghülyült bár hülye ilyet nem tesz de hadj fiygelmen kivül mert csak egy hülye vok xD
2016. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogy senki másra nem tartozik, hogy milyen vagy az ágyban. És senkit nem érdekel, hogy milyen a házatok. Nem hinném, hogy az osztálytársad úgy ment oda, hogy "te, milyen a csajod háza?". Ezzel az ágyban béna vagyok dologgal mit akart elérni? Ha mindenkinek elmondja, tán több kedved lesz hozzá, vagy mi? Vagy azt akarja hallani, hogy majd keresel valakit, akivel gyakorolsz, és ha már jól megy, akkor hozzá is mész? Ez akkora hülyeség... Mit ért az alatt, hogy nem szeretné, hogy megsértődj? Ne vedd zokon, hogy mindenkinek elmondom, lustának tartalak, érzéketlennek, és bénának? Ez aztán a romantika, van a srácnak érzéke hozzá. Ez óriási parasztság volt, nem hiszem, hogy azért vagy vele, mert kockás a hasa, és jó lenne, ha ezt ő is tudná. Mit várt? Hogy megsimogatod a buksiját, ügyes vagy szívem, hogy kockás lett a hasad? Tényleg nem értem, mi célja lehetett...
2016. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírtak után én elgondolkoznék azon, hogy megérdemli-e, hogy a barátom legyen. Elég jellemtelen az, aki képtelen a másik szemébe mondani a dolgokat, inkább kibeszéli a háta mögött...
2016. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NudliHercegnő ***** válasza:
Ez egy gerintelen tahó, aki arra sem érdemes, hogy emberszámba vedd. Remélem hamarosan érettségizik, és nem kell nap mint nap látnod az arcát
2016. okt. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!