Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretett vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett vagy nem?

Figyelt kérdés
Több mint 2 év után szakított velem a barátnőm. Nagyon sokat veszekedtünk piti dolgokon. Aztán most vasárnap véglek szakított velem és tegnap már írogatta, hogy neki új kapcsolata van. Én meg nemtudom ,hogy mivan most olyan....szar minden...szeretett ő egyáltalán? azt mondta minden az én hibám, de nekem nem ez a véleményem!
2016. okt. 4. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még provokál is meg enyi idő alatt uj kapcsolata van es azal jön h te ilyen olyan akkor nem kel vele bezsélni se..
2016. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ketri ***** válasza:

2 évig ha én nem.szeretek valakit nem tudok vele maradni.:) Ha valamin veszekszik egy PÁR és ez miatt szakításra kerül a sor akkor nem az egyik félen áll a vásár. 2 ember kell egy vita kibontakozásához. Ha új kapcsolata van hagyd. Lehet nehéz, de sajnos nem tudsz mit tenni. Ha megpróbálsz futni utána roszabb lesz. Kicsit észre veszi hogy téged sem érdekel ő, ha szeretett vagy még szeret keresni fog.:)

L

2016. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szakított 2 év után, akkor miért rohan hozzád irogatni? Ez olyan se veled-se nélküled állapot. Szeretett vagy sem, de ezzel a magatartásával az érzelmeiddel játszadozik. Ha nem akarsz a macskagombolyagja lenni, akkor ne beszélgess vele.
2016. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!