Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok. Szerintetek lehetségsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Szerintetek lehetségséges egy pasival összejönni a facebookon?

Figyelt kérdés
és nem szokott idegesíteni ha egy nap vagy 100csávó rád ir, és akar tőled valamit? és mit várnál el egy fiútól ha facebookon akarsz vele első körben megismerkedni?

2016. okt. 6. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
de idegesít, főleg ha találkozunk, és kiderül h nagyon nagyon nem tetszik...
2016. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Összejönni nem de ismerkedni igen. Egy kis ido utan pedig talalkozgatni:) nekem is igy volt a barátommal, miutan rairtam egy het utan találkozni kezdtünk egy hónapon at két-három naponta es osszejottunk:) 2 eve tart. szooooval ismerkedj, de nha megkérdezi facen hogy leszel e barátnője nehogy igent mondj :D
2016. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem találkozzatok mielőtt összejöttök( mondjuk ez alap), de amugy szerintem lehetséges, nem egy barátnőm ismerte meg facen élete szerelmét akivel járnak már évek óta
2016. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!