Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Facebookon szívemezik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon szívemezik a legjobb barátjával, (? )

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet hogy van barátnőm, 2 hónapja járunk. Nagyon jól megvagyunk sose veszekedtünk még. Neki van egy legjobb fiú barátja. És a barátnőm az ő képeihez mindig írja, hogy szívem, élet, életem, erre a srác tied, meg csomó szívecske értitek. Nem vagyok az a feltékeny típus de már zavar. Rákérdeztem hogy mi ez a nagy love köztük és mondta hogy sose csalnálak meg meg stb... De bízok benne tudom, hogy nem. De ezzel magát járatja le a barátai előtt, hogy tudják azt, hogy van pasija és közbe ilyeneket ír más prof. alá. Vélemény? És mit tegyek?
2016. szept. 13. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mondd meg neki, hogy ez neked nem felel így meg...vagy változtat...vagy vége...ha normálus változtatni fog, ha nem változtat akkor dobd mert nem érdemel meg téged....ha ennyire nem képes.....
2016. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
83%
Nekem is van fiú legjobb barátom lányként (meg pasim is) de nyilvános posztokhoz eszembe nem jutna ilyet irni a képei alá annak ellenére hogy néha poénból drágámozzuk egymást. Teljesen érthető hogy ez zavar téged,ez nem igazán normális dolog,mindenképp beszélj erről a barátnőddel nyomatékosabban.
2016. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyuuu hát az én csajomnak is volt legjobb barátja😂 amíg aztán úgy döntött hogy jàrni akar vele..
2016. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt megértem hogy zavar téged,de csak az lehet megoldás hogy beszélsz a barátnőddel.

Ha arra gondolsz hogy esetleg lehet valami köztük...

Lehet hogy igen,lehet hogy nem.

De maga ezek az írások nem feltétlen jelentik hogy van valami...Az én legjobb barátom is életemnek,néha szerelmemnek hív(igaz,nekem nincs is senkim),de soha semmi nem is volt nem is lesz köztünk,és úgy egyébként meleg.

2016. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez rad nézve elég megalázó szerintem! Csak kihasznál... Lepj tovább!
2016. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!