Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Átlagosan a lányok mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan a lányok mennyire nézik le, ha Facebookon kezdeményezek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.


Nem az a típus vagyok, aki csak akkor mozdul ki, ha a szüleivel megy valahova, de azért nem járok el mindennap berúgni. Bulikban elég nehéz ismerkedni, mert akikkel ott találkozom többnyire osztálytársak/közeli ismerősök, ami kizáró ok csajozásnál (aki pedig nem közeli ismerős általában túl r..banc). Moziba is járok, de igazából ott szinte csak párok vannak, tehát az is esélytelen.


Kicsit érdekel, hogy az itteni lányok mennyi esélyt adnának, ha Facebookon egy vadidegen (tehát pl az is ismerősöd ismerőse vagyok) srác rátok írna!?

Vagy ez teljes mértékben a profilkép alapján dől el? Mert az én képem nem valami előnyös csajozás szempontjából.


2016. aug. 27. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

én nem lógok egész nap a facebookon, lehet hogy 3 nap után megyek fel csak, szóval nekem kilőve:D

16/l

2016. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nyitott lennék. Ha egy ismerősöm ismerőse vagy, először azt nézném meg hogy melyik ismerősömé.. Azután a profilképedet, majd az adatlapodat. Én csak azt nem bírom ha valakinek a profilképén egy másik személy (pl. énekes), vagy egy háziállat van. Tudom sokaknak ez a profilképe, de szerintem a profilkép azért van, hogyha valaki beakar jelölni ismerősnek, biztos legyen benne hogy te vagy az.

Mondjuk a többség jobban örül ha személyesen beszélgettek, de ez is jobb mint a semmi. :)

2016. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem néznélek le, de valószínűleg vagy nem is reagálnék, vagy kedvesen, de egyértelműen megírnám, hogy bocsi, de így nem ismerkedem.
2016. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nézem le, de ha eléggé messze van akkor távkapcsolatról szó sem lehet. Ez azt sem jelenti,hogy ha a közelemben van mindenképpen összejövünk. A profilkép nem számít annyira, az enyém sem a legjobb, sőt... De ha nem élőben ismerkedsz, akkor te is a profilképet nézed nem? Na mindegy. Engem nem zavarna, örülnék neki. Azt meg, hogy jól nézel e ki rajta, azt hadd ne te döntsd el, hanem az, aki megnézi.
2016. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak nem vagy iszonyat alompasi, hanem az atlag kategoria, akkor nem fognak komolyan venni, leven h a kepeken nem vagy alomherceg, elso benyomasuk pedig ugye nicsen.


Egyb nekem negativ pont ha facebookon ir ram. Meg az is sokkal jobb, ha utcan vagy buszmegallobab jon oda hozzam. Csak ne facen mert az eleg szanalmas

2016. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!