Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy csavo aki tokeletes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csavo aki tokeletes de kulsore nem fogott meg. Nektek volt ilyen h igy is beleszerettetek? Vagy eselytelen?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi 5 honapja vagyunk egyutt elsore nekem is a belso volt az ami megfogott es a kuldore nem jott be....most meg mar annyira helyesnek es aranyosnak latom h a vilagon nem akarnek mast rajta kivul...fokozatosan megszepul majd minnel tobbet vagy vele es minnel jobban szereted :)
2016. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így voltam az első barátommal. Konkrétan egy kövér kisfiú volt, amikor 14 évesen összejöttünk. Mire szakítottunk 20 évesen egy kigyúrt állat lett, de addigra már semmi szépet sem láttam benne.

Ha szeretsz valaki sokkal jobban tetszik, mint amúgy :)

2016. okt. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!