Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csókoljam meg vagy kérdezzek rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókoljam meg vagy kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
3 hete ismerem a lányt, kérdezzem meg hogy "megcsókolhatlak?" vagy csak úgy csókoljam meg?
2016. okt. 9. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kérdezd meg. Az olyan nem tudom... béna...
2016. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem se kérdezz rá. Pláne, ha nemet mond az nagyon ciki. Csak kezdj el közelebb hajolni hozzá, aztán lesz, ami lesz. Ha esetleg nem engedi, akkor legközelebb próbálkozz vele. Mi lányok szeretjük látni egy fiún, ha "harcolnak" értünk.
2016. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne kerdezz ra semmikeppen, valahogy kerits alkalmat, hogy kettesben legyetek, es akkor ugy is fog latszani rajta mikozben beszelgettek, ha a szadat nezi, vagy tul hosszu ideig es melyen a szemedbe nez akkor akarja, de ezt te is latni fogod. Hajolj hozza egyre kozelebb mikozben beszeltek, es ugyis lesz majd egy kinos csend, amikor egyikotok sem fog megszolalni, mert varni fogtok a masikra, ha akkor radmosolyog es a szemedbe nez akkor kapd el. Persze ez egy nagyon idealis pillanat, de nincs benne kockazat, mert teljesen egyertelmu benne, mit akar a lany, 7 alkalombol 5-szor csokoloztam igy lannyal, 2-nel pedig latszott a beszeden, meg a gesztikulalasan, hogy nem akar semmit
2016. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!