Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Az van, hogy olyan öt éve ismerek egy lányt. Az utóbbi egy-két éve elkezdtem beleszerelmesedni. Ekkor a lány ismerősei elmondták meg én is levettem a jelekből, hogy én is bejövök neki. És az van, hogy ekkor mindketten elsők lettünk volna egymásnak de akkor még egy szerencsétlen, nyomurult, b@lf@s* voltam és nem mertem lépni. Ez idő alatt összejött a másik palival de két hónapja viszont szakított vele. Múlthéten összeszedtem a bátorságom és végre elmondtam neki az érzéseim és sikerült egy randit is megbeszélni. A baj az az, hogy nagyon szerettem volna a lánynál az első lenni de ezt miatt mar csak második lehettem. Nagyon szerettem volna, hogy tőlem kapja meg az első csókot, tőlem tudja meg először milyen egy kapcsolat és emiatt hatalmas bűntudatom van és nagyon szomorú vagyok miatta. Tudom én voltam hülye, hogy halasztgattam a dolgot de most döbbentem rá, hogy már akkor kellet volna lépnem. Nagyon kivagyok szinte a sírás keringet. Legszívesebben megfolytanám magam. Mit tudok tenni, hogy oldjam fel magam?
2016. okt. 9. 15:12
 1/7 A kérdező kommentje:
19/F
2016. okt. 9. 15:12
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ööö... pontosan mi a bajod? A lány elmegy randizni veled, ez jó, ki nem szarja le, hogy nem te vagy az első? Ez csak az egódnak fáj. Ne legyen bűntudatod, ez hülyeség. Nagyon szeretted volna, de nem tetted, hát ez van, koncentrálj a jövőre, és ne a múltat sajnáltasd. Örülj neki, hogy most elmegy veled, teljesen mindegy, hogy hányadik vagy, fontosabb az, hogy te legyél az utolsó. Szedd össze magad, és próbáld minél jobban összehozni azt a randit, ne ilyeneken akadj meg.
2016. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon haragszom magamra és félek, hogy a lány le fogja vágni, hogy valami baj van. Tudom az utólsónak is kell lenni de akkor is ilyen nyomasztó érzésem van. Most ahogy lementem haverhoz és a volt barátja képét fel ragasztottam a boksz zsákjára és jól megrugdostam kicsit jobb kedvem lett csak a randit ne bassz@m el.
2016. okt. 9. 15:33
 4/7 A kérdező kommentje:
bokszzsákjára*
2016. okt. 9. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De ez ne legyen baj, felejtsd el, hogy mi volt régen, csak a lányra koncentrálj. Ha meg levágja, hogy baj van, mondd neki, hogy nagyon sajnálod, hogy nem kezdeményeztél régen, mert már akkor is tetszett neked, ezért összejött egy másik fiúval, ami fájt neked. De NE mondd azt neki, hogy az a bajod, nem te vagy az első, mert ezzel azt sugallod neki, hogy olyan, mint egy tárgy, és most fáj a szíved, mert nem várta meg, hogy te kezdeményezz, hanem összejött mással, és próbált boldog lenni. Érzed a különbséget? Ha elmondod neki, az segíteni fog, de mindenképpen azt a verziót mondd, amivel érzékelteted, te voltál a hülye, és szereted, ezért vagy szomorú.
2016. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Siker!

A jó idő ellenére és a parázásom miatt fagyizni vittem el a lányt. :D :D :D Nah ez mindegy is. A lényeg az az volt, hogy elkezdtünk kicsit mélyebben beszélgetni egymással. Elmondtam neki, hogy már régen is tetszett csak eddig nem mertem lépni utána meg már mással volt. És amit ezután mondott a lány szinte majd kiugrottam a bőrömből. Elmondta elég feltünően látszott a viselkedésemen, hogy bejövök neki és nem is volt senkije csak azért mondta mert azt várta mikor kapok észbe és mikor fogok lépni.

2016. okt. 12. 16:48
 7/7 A kérdező kommentje:
A gyerek az unakatesója volt. Állítólag! Igaz, hogy utána nem győztem bocsánatot kérni, hogy eddig megvárattam csak most már az a kérdés foglalkoztat, hogy biztos-e, hogy csak az unakatesója volt és nem a barátja csak azért mondta ezt mert nem akart megbántani.
2016. okt. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!