Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tegyem túl rajta magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt akibe nagyon beleszerettem, és most ott tartunk hogy legyünk csak barátok.Még az elején fél évvel ezelőtt megbeszéltük hogy barátok maradunk de ő is és én is egyre jobban megkedveltük egymást. Minden nap órákat beszélgettünk és mindent elmondtunk egymásnak. Csak benne voltam képes igazán megbizni és ugy éreztem hogy ő is hasonló képp érez irántam, megpróbáltuk hát és egy hét után rájött hogy neki ez nem megy...Miért tehette ezt? Szerintetek csak játszott velem és tényleg nem vagyok neki semmi több?

#fiú #lány #szerelem #csalódás.kapcsolat
2016. okt. 2. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Engem használtak ki.
2016. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon ugy tünik hogy igy játrtamm..de volt idő amikor összevesztünk és sirt utánnam, és ezért nem értem hhogy tudta ennyivell lezárni :(
2016. okt. 2. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Be voltál hajítva szinte a kezdetektől a "barát zónába" na oda nem szabad bekerülni soha xdd Ez a tipikus barát akivel a csajt mindent megoszt és így azt hiszed hogy ezzel közelebb kerülsz hozzá és a végén a bugyijába kötsz ki, de a csajnak csak a lelki szemetese vagy akin kisírhatja magát elmesélheti neki a problémáit, úgymond a naplója vagy xd Lehet hogy inkább úgy gondol rád mint egy öccsre, sem mint egy olyan férfira akit maga mellett szeretne tudni.
2016. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!