Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párom miért nem velem képzeli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért nem velem képzeli el a jövőt miért nem akar velem tervezni?

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok, ő 18. Régóta együtt vagyunk már, pár hónapja szítottunk, de megint össze jöttünk. Ő szakított és azt mondta, hogy nem tudna már úgy szeretni, tudja, hogy ő rontotta el, ha esélyt is adna azt csak azért adná mert megsajnált és nem tudna örökké szeretni. De megint ugyan úgy szeretjük egymást mint régen. Kivéve, hogy régen volt sok tervünk a jövőre meg mondta, hogy velem szeretne lenni örökre, ő szeretne lenni a gyerekeim apja stb. De szakításnál amiket elmondott már nem is merem mondani neki, hogy örökre meg ő se írja csak azt, hogy sokáig. De nekem ez rosszul esik, hogy barátaim akik párkapcsolatba élnek ők is mindig beszélnek nekem a jövőről és nekem ez annyira rosszul esik ilyenkor, hogy én nagyon szeretem, nekem csak ő kell. Mert azt megértem, hogy gyereket még nem akar tervezni, én sem, de viszont eltudnám képzelni. Egyszer küldött szakítás után facebookon egy ilyen "családos" matricát és írta utána, hogy nem ezt bocsi. Pedig régen mindketten küldtünk mostmár én sem merek. Annyit mondott, hogy ha jól alakul minden lehet tudna örökre.

17/L



2016. okt. 9. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
"Egyszer küldött szakítás után facebookon egy ilyen "családos" matricát és írta utána, hogy nem ezt bocsi. Pedig régen mindketten küldtünk mostmár én sem merek." - nem tudom 17 eves aktualis tinikapcsolatban ilyen problemakkal kuzdve, milyen jovorol akarsz beszelni.
2016. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!