Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom megváltozott, vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megváltozott, vajon miért?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, komoly, biztos kapcsolatunk van. Eddig teljesen ellene volt, hogy akár beszélgessünk is ellenkező neműekkel. Most pedig 3 év után rájött, hogy több teret kellene adnunk egymásnak és szórakozni kicsit barátainkkal lógni.

Egyáltalán nem akar csajozni, meg fiatal lányokkal lógni, mondta hogy a haverjával meg annak a barátnőjével menne el valahova, meg semmiképp se találkozgatna olyannal aki ellen kifogásom lenne.

De mégsem értem, hogy eddig foggal körömmel ellenezte ő is hogy fiúkkal beszélgessek stb, most pedig mondta hogy neki is fura lenne de ő szeretne társaságba járni, és így úgy fair hogy menjek én is nyugodtan.

Régen én nagyon közvetlen, barátkozós lány voltam, de mellette megváltoztam, féltékeny is lettem. Szóval most nem tudom, hogy viselném, hogy 3 év után újra el akar járni csak úgy meg talán lány is lenne a társaságban. :S Vélemény?



2015. júl. 21. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azért örökre nem zárkózhattok be... talán ő is rájött erre, a féltékenység meg buta dolog, mert ha szeret nincs miért annak lenned... bízz benne és előbb utóbb úgyis el fogja mondani, de ha nagyon zavar, akár rá is kérdezhetsz...
2015. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát én a kapcsolatunk elején nem is akartam, ő akarta minden áron, aztán hozzászoktam :) benne megbízok, a mai lányokban nem bízok meg, mert nagyon sokukban sajnos nincs semmi gerinc..
2015. júl. 21. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ebben egyet értek... de ha benne bízol, akkor nem lesz gond, mert ahhoz hogy bármi is történjen 2 ember között, szó szerint bármi, ahhoz mind a 2 ember szükséges és nem hiszem, hogy a barátod bármibe is belemenne, magadat meg ne rágd ezzel, mert sem a kapcsolatotoknak sem neked nem tesz jót és sztem felesleges :)
2015. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazad van amúgy, köszi a választ :)
2015. júl. 22. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!