Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy 15 éves lány aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 15 éves lány aki tetszik, de még nem beszéltem vele mért szégyenlös vagyok, mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most fogytam le 50 kilót és egy ronda fiubol egy masok szerint nagyon szep fiu lettem es tetszik egy 15 éves lány de még nincs elég önbizalmam beszélni vele
2016. okt. 10. 18:40
 1/4 A kérdező kommentje:
én 18-at fogok tölteni februárba , viszonylag kicsi a lany hozzam de ahoz képest hogy 15 éves nagyon fejlett , többnek nézz ki
2016. okt. 10. 18:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem kicsi, a lányok hamarabb nőnek fel, hamarabb érnek meg. Szerintem beszélgess vele, te vagy az idősebb, neki ez inkább új, mint neked, nem érdemes aggódnod.
2016. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Ez azért nem teljesen igaz.
2016. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1

Hát nyilván vannak éretlenebbek is. De sokkal több az érett lány szerintem, mint a fiúk közül érett

2016. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!