Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Osztálytárssal összejöhetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal összejöhetek? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, 1. osztály óta egy osztályba járunk, végig osztálytárs kapcsolatunk volt.. viszont tavaly kialakult egy kis társaság, amiben mindketten benne vagyunk, és kicsit jobb is lett a kapcsolatunk.. most 12.-ben ugye már készülünk a szalagavatóra (nem ő a táncpárom).. egy másik osztálytársam sokat hiányzott, és meg kellett mutatni, hogy mit vettünk, és ezt azzal a lánnyal mutattam meg.. lehet hülyeség, de amikor megfogtuk egymás kezét, átjárt egy érzés, és úgy érzem beleszerettem.. szerintetek mi tévő legyek? tudom, osztálytárssal nem jó összejönni, de azt gondolom, hogy így 12.-ben már teljesen mindegy, mert ha késöbb szakítanánk, már nem is látjuk egymást annyi ideig..

2016. szept. 29. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked, akkor nyugodtan összejöhetsz vele. Szerintem ha 1 osztály óta ugyanoda jártok, akkor isered őt annyira, hogy tudd, mivel kéne neki kedveskedni.
2016. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na, egy bökkenő, nem hiszem, hogy bejövök neki :/
2016. szept. 29. 22:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól még próbálkozhatsz...
2016. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!